Програма «Життя міста»

У розділі: 13868 відео | АрхівRSS
Виїзна сесія обласної ради  в м.Горішні Плавні
186

Виїзна сесія обласної ради в м.Горішні Плавні

«Третє пленарне засідання 18-ї сесії обласної ради сьомого скликання проходить не в стінах звичної всім сесійної зали, а в приміщені одного із підприємств міста Горішні Плавні. Через відсутність належного технічного забезпечення - така обстановка виявилась не зручною і схожа вона на контрольну роботу чи екзамен. Депутати голосують у бюлетенях, лічильна комісія підраховує результат.»

В залі незвично, гучно , не по-робочому. Голова обласної ради Олександр Біленький нагадує обранцям про норми поведінки.

" Будь ласка слухаємо тільки мене, ніхто не говорить.... "

Проте через деякий час ситуація змінюється. Депутати зібрались і швидко приймають рішення . Одне з них - внесення змін до Програми розвитку та підтримки «Міжнародного аеропорту «Полтава». Відтак обранці виділили близько 20 мільйонів гривень на реконстурцію залів очікування, кабін для прикордонних перевірок й митного контролю, а також необхідне для цього обладнання.

 Юрій Кривошеєв начальник Управління інфраструктури та туризму ОДА
" Вимоги ці вони службові, прикордонники мають свої технологічні вимоги, скільки кабінок для перевірок, коридори, зали очікування, тих хто пройшов митний контроль. В нас все йде для того, щоб в травні місяці Полтава виконала всій перший міжнародний рейс закордон. "

Також на сесії депутати передали у власність територіальних громад професійні-технічні навчальні заклади.


 Олена Харченко начальника Департаменту освіти і науки ОДА
" Будівлі, споруди, майно, яке було державним буде тепер власністю територіальної громади. Тобто, територіальна громада зможе контролювати використання коштів, тут і ремонти, тут і покращення матеріально-технічної бази, тут звичайно й оснащення кабінетів і лабораторій. Адже за останні роки з державного бюджету коштів оснащення кабінетів, лабораторій, майстерень не виділялось."


Виїзні сесії будуть продовжуватись - додав Олександр Біленький - аби громада більше дізналася про діяльність обласної ради.


Олександр Біленький голова ОР
" Сесії поза межами Полтави, для того щоб люди побачили, що таке обласна рада, що таке обласні депутати, чим вони займаються. Ми хочемо провести ряд тематичних виїзних сесій, які будуть стосуватись: екології, інфраструктури, туризму і т.д."


Наступні сесії - додав голова обласної ради - пройдуть в Миргороді, Лохвиці, Гадячі та інших містах Полтавщини.