Програма «Життя міста»

У розділі: 13849 відео | АрхівRSS
У Полтаві підбили підсумки проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014-16 роки»
143

У Полтаві підбили підсумки проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014-16 роки»

У Полтаві підбили підсумки проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014-16 роки». Результати дослідження в рамках проекту дали можливість відслідкувати динаміку економічних реформ в різних регіонах країни, протягом останніх 4 років. Так, зауважує доктор економічних наук Владислав Гончаренко, Полтавщина має одні із найкращих показників і входить в 5-ку кращих областей, де впроваджувались новації.

Владислав Гончаренко-доктор економічних наук
«Полтавщина вона веде досить активну зовнішньоекономічну діяльність і Полтавська область на фоні інших областей в 3-ку кращих входить»«Полтавщина вже займає досить не погане місце, в 5-ку вона входить областей лідерів, але будемо думати і обговорювати, як можна ще покращити та, що ще зробити, щоб ще швидше імплементувати угоду про Асоціацію»

Після укладання угоди про асоціацію, представники ЄС висунули Україні план поліпшення та розвитку економічної ситуації в країні. Там містилися завдання для кожного регіону. І вони мали впровадити їх протягом останніх років. Серед них питання пов*язані з торгівлею та економічне, галузеве співробітництво. Оцінювались регіони за такими критеріями, як економічні, соціальні, політичні, стандартизовані тощо.

Ніна Кузьменко-директор регіонального фонду підтримки підприємництва
«Сама методика розрахування цих індексів вона складається із складних показників, це статистичні показники, кількість проведених заходів, скільки укладено угод і він, якби компонує всі ці дані і ранжерує, тобто можна в загальності України ронжеровку робити завдяки географічним розташуванням»

Також, зауважили модератори зустрічі, завдяки цьому проекту вони побачили переваги та проблеми Полтавщини і знають над чим слід працювати.