Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Викрили нелегальні ігрові зали
193

Викрили нелегальні ігрові зали

Психіатри стверджують, що лудоманія -залежність від азартних ігор -серйозна хвороба. До її лап потрапляють тисячі українців, переважно молодь. Нещодавно у Кременчуці виявлено 3 заклади, у яких всупереч Закону України "Про заборону грального бізнесу" охочі до «легких грошей» розважалися з «однорукими бандитами».

 Дмитро Скобельський
ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР ГУ МІНДОХОДІВ У ПОЛТАВСКІЙ ОБЛАСТІ
"Під час проведення обшуків вилечено 61 одиницю гральних автоматів та комп'ютерної техніки, на яких проводилася гральна діяльність."

Залежність від азартних сприяє зростанню злочинності, кількості крадіжок і пограбувань серед підлітків, які хочуть спробувати «ігрового кайфу», говорять спеціалісти. Є ряд ознак, за якими можна визначити, чи потрапила людина під вплив "одноруких бандитів". Наприклад, зміна інтересів, постійні думки про гру, переживання і уява ситуацій, що стосуються розваги, втрата контролю - нездатність припинити гру, як після великого виграшу, так і після постійних програшів. Тому заклади з азартними іграми негативно впливають на населення. Під час досудового слідства, стосовно викритих трьох кременчуцьких нелегальних розважальних будинків, визначено вартість вилученого обладнання.

 Дмитро Скобельський
 ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР ГУ МІНДОХОДІВ У ПОЛТАВСКІЙ ОБЛ.
"Сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає близько 940 тисяч гривень. за даними фактами прокуратурою міста Кременчука проводиться досудове розслідування."

За цими фактами прокуратурою Кременчука проводиться досудове розслідування кримінального провадження за ознаками статті 203 Кримінального Кодексу України "Зайняття гральним бізнесом".