Програма «Життя міста»

У розділі: 13918 відео | АрхівRSS
Три найсильніші команди змагалися за головний приз суперкубку Першої полтавської ліги КВН
190

Три найсильніші команди змагалися за головний приз суперкубку Першої полтавської ліги КВН


»Мы стараемся пробиваться в плане юмора борьбой, тоесть мы боремся как команда, боремся юмором..» «Смешно - это Андрей, Андрей, Андрей, я тоже Андрей..»

Коміки вже жартують за кулісами, а отже незабаром розпочнеться гра.
Три найсильніші команди змагатимуться за суперкубок Першої Полтавської ліги КВН цього сезону. За словами, адміністратора Ліги Олександри Трифанової, у фінал вийшло чотири команди. Але одна з них стала учасником Ліги сміху і зараз на зйомках. Саме тому за головний приз боротимуться дві полтавські команди «МДА - Полтава» і «Сет- бойс» та сумська команда «Бєлібєрда».

Олександра Трифанова адміністратор Першої Полтавської ліги КВН
«Команды, которые проявили себя в течении всех сезонов Первой Полтавской лиги, как достаточно сильные команды, с хорошим чувством юмора, поетому мы уверены, что зрители, и не заметят недостачи одной команды сегодня на этой сцене.»

Вірять у свою перемогу і хлопці із команди «МДА - Полтава», адже звикли завжди бути першими . Хоч сьогодні сильні суперники - говорять КВН-щики.

Команда «МДА-Полтава»
«Все подготовились, все молодцы, мы им тоже желаем победы, но надеемся, что мы больше победим..»

А ось переможці «Осіннього кубку» - сумська команда «Бєлібєрда» самі не знають, чим будуть дивувати глядачів, адже під час написання сценарію відбувається різна беліберда в голові - жартують коміки .
Команда «Бєлібєрда
«Перемоги, у мене сьогодні День нарордження, підготувався, мама привет, і хочеться у свій День нарождження виграти суперкубок, але якщо і не вдасться, то настрій буде святковий, святковий настрій...»

Багато глядачів завітало цього вечора на гру. Хтось просто прийшов відпочити , а хтось -підтримати улюблену команду. Проте всі вони говорять - хочуть отримати лише позитивний заряд енергії.

»Сьогодні буде дуже круто, дуже весело, грають найкращі команди ..»

»Хорошого настроения, веселья, смеха, позитивных чувств..»

»Позитивних емоцій, якогось сюрпризу, хочу провести сьогодні вечір..»


Переможців суперкубку Першої Полтавської ліги КВН чекає головний приз - сертифікат на суму десять тисяч гривень.