Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Засідання колегії ОДА
130

Засідання колегії ОДА

Програма розвитку села успішно впроваджується в області уже третій рік поспіль. Сьогодні уже реалізовано 60% від запланованих на 2013 рік заходів. В цілому ж за цей рік передбачається витратити 144 млн. грн. Виконання робіт йде за минулорічними планами, зазначив Сергій Фролов.

Сергій Фролов, директор обласного Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА
"Розвиток дошкільних навчальних закладів, шкіл, закладів медицини, це роботи по благоустрою, роботи по освітленню, дорогах і також пілотні проекти. "

Головний аграрій області зауважив, структура фінансування проектів така: : 53% - кошти інвесторів, 37% - районні і сільські бюджети, майже 10% - обласний бюджет. Найбільше уваги, а відповідно й коштів пішло на реалізацію пілотних напрямків.

Сергій Фролов, директор обласного Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА
"Це усі пілотні напрямки: це і ягідництво, і садівництво, це тваринництво, це дорадництво, також пілотний проект. До речі я вам скажу що і проект боротьби з амброзією також є пілотним, проектом і всьому році також успішно впроваджується. "

Під час дії програми зіштовхнулись із проблемами. Основна: проходження бюджетних коштів банківською мережею до виконавців робіт та подекуди не надто тісний контакт райдержадміністрацій з профільними структурами Департаменту агропромислового розвитку ОДА, вважає посадовець.