Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
У Полтавській області створено регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю стягнення аліментів з боржників.
191

У Полтавській області створено регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю стягнення аліментів з боржників.

Відтепер в Україні посилено контроль та відповідальність для неплатників аліментів. Лише по Полтавській області у державних виконавців на обліку перебуває понад 25 тисяч виконавчих впроваджень по категорії стягнення аліментів - розповідає начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

Олег Тимченко, начальник ГТУЮ у Полтавській області.
«Якщо говорити по напрямках то десь близько 12- ти тисяч виконавчих впроваджень боржників працюють, і в них утримання аліментів відбувається із заробітної плати, пенсії, стипендії, інші категорії, хто не платить аліменти понад 3 місяці, 6 місяців, понад рік.»

Саме на виконання рекомендацій Міністерства юстиції України для посилення контролю над тими, хто ухиляється від сплати аліментів у Полтавській області створено регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю стягнення аліментів з боржників - розповідають спеціалісти. Регіональним штабом забезпечується систематична взаємодія з огранами державної влади та місцевого самоврядування з питань ліквідації заборгованості по аліментах.

Олег Тимченко, начальник ГТУЮ у Полтавській області.
« Сьогодні ми цю інформацію доведемо до керівників територіальних відділів державної виконавчої служби , щоб вони у цьому напрямку працювали». .
»Буде розпочата робота мобільних груп,будуть виходити на місця до боржників з метою опису, вилучення, реалізації майна, і в тому числі застосування всих цих дій»

Встановлені і певні санкції до осіб , які протягом шести та більше місяців не сплачують аліменти на користь своїх дітей - розповідає начальник Київського відділу Державної виконавчої служби міста Полтави Олександ Міщенін.

Олександр Міщенін, начальник Київського відділу Державної виконавчої служби м. Полтави
»Вживаються заходи в праві виїзду боржників за межі України, обмеження в праві полювання, в праві користування вогнепальною зброєю, і в праві керування транспортними засобами»
Крім того, на засіданні обговорено план заходів подальшої роботи штабу, для узгодження дій, спрямованих на вдосконалення порядку примусового стягнення аліментів.