Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
На Полтавщині аграрії починають активно впроваджувати різні інноваціні технології
173

На Полтавщині аграрії починають активно впроваджувати різні інноваціні технології

Аграрії крокують в ногу з часом. В Україні, зокрема і на Полтавщині починають активно впроваджуватись інноваційні технології у різних сільськогосподарських підприємствах. Фахівці стверджують, без новітнього та сучасного обладнання, неможливий прогрес аграрно-промислової діяльності. Наприклад, новітні засоби навігації допомагають швидко та легко управляти будь-якою сільськогосподарською технікою

Олександр Галич-декан факультету економіки і менеджменту
«Забезпечують економію енергоресурсів сільськогосподарських виробників» «Ті господарські підприємства, які зацікавлені і серйозно займаються цією справою, вони впроваджують такі інноваційні системи, різноманітні, сьогодні на ринку є велика їх кількість»

Активно впроваджується на тернах Полтавщини і онлайн система «SOFT FARM», яка є ефективною в обігу, аналізі та плануванні сільськогосподарської діяльності, зокрема рослинності та тваринності. Головні її переваги, зауважують експерти-це доступність та безкоштовність.

Юрій Уткін-доцент кафедри економічної кібернетики та нформаційних технологій
«По територіальному аналізі IP-адрес в регіоні, говорить про те, що 18% це користувачі Полтавської області» «Версії даного програмного забезпечення є, як в режимі онлайн і для окремих підприємств, які на сьогоднішній день не сильно вірять хмарним сервісам випускається коробкова версія»

Олег Бондаренко, щодня у своїй роботі використовує різні IT-системи, говорить, без них неможливий прогрес аграрного бізнесу. На власному досвіді знає, як розробляються програмні забезпечення для автоматизації сільськогосподарських підприємств.

Олег Бондаренко-директор фірми «Інфо Світ» IT сервіс
«Без автоматизации в любом предприятии, в любой отрасли сейчас невозможно, поэтому любое предприятие старается найти необходимый продукт, который, для того, чтобы бизнес процессы, которые происходят на предприятии были автоматизированы»

На прикладі Полтавської області, зауважили фахівці, рівень використання IT-засобів на достатньому рівні.