Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Міський голова Олександр Мамай та голова облдержадміністрації Валерій Головко підписали меморандум про співпрацю
81

Міський голова Олександр Мамай та голова облдержадміністрації Валерій Головко підписали меморандум про співпрацю

У центрі Полтави з`явиться сучасний центр надання адміністративних послуг. Голова полтавської облдержадміністрації Валерій Головко та міський голова Олександр Мамай підписали меморандум. Він передбачає взаєморозуміння та співпрацю між облдержадміністрацією та міською радою. Зокрема, це стосується реалізації комплексного інвестиційного проекту з будівництва ЦНАП.

Олександр Мамай, міський голова
 «Сьогодні йде глобалізація і сьогодні людина може прийти в один центр і отримати будь-яку послугу. Це дуже багато займає часу, раніше займало часу. А сьогодні це буде 30-40 хвилин.»

Скільки коштів потрібно для будівництва ЦНАПу поки що невідомо. Наразі фінансування на етапі розрахунків. З обласного та міського бюджетів планують виділити по 30% від загальної суми.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
 «ЦНАП буде фінансуватися з 3-х джерел фінансування. З обласного, міського бюджету і з фонду регіонального розвитку. Тому початок цього процесу ми сьогодні даєм з Олександром Федоровичем. Ну і сподіваємось, що будівельники нас не підведуть і в кінці року, ми так же урочисто відкриємо для мешканців міста Полтави цей сучасний центр.»

Сучасний ЦНАП буде надавати більше 300 послуг. У ньому зможуть обслуговуватись полтавці та жителі області. Розташувати його планують у центрі міста на вулиці Соборності.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА
 «Громадянин, який хоче отримати, наприклад паспорт громадянина України, для виїзду за кордон, міг прийти, зробити всі необхідні, здати всі необхідні документи і найближчим часом отримати цей документ саме в ЦНАПі. Якщо ж йому потрібно буде отримати якусь довідку з архітектури, ще там з державного земельного кадастру, він може все в одній будівлі.»


Представники територіальних підрозділів центральних органів влади також підписали меморандум. Вони готові забезпечувати надання послуг, в рамках роботи майбутнього ЦНАПу.