Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
У Полтаві демонтували незаконно встановлену вивіску магазину
86

У Полтаві демонтували незаконно встановлену вивіску магазину

Незаконно встановили, відмовились зареєструвати, і вирок-демонтувати! Власників рекламної конструкції «Простор» понад рік попереджали та просили замінити вивіску згідно з комунальними нормами, але говорить заступник начальника інспекції благоустрою міста екологічним та санітарним станом Руслан Редько, усі прохання виявились марними.

Руслан Редько- заступник начальника інспекції благоустрою міста екологічним та санітарним станом
«Попереджували протягом року, неодноразово»«місяць назад був проведений демонтаж вивіски даної організації і також керівництво не звернулось» «Якщо далі вони не будуть оформлені, будуть демонтовані ще 2 вівиски. Одна на 23 вересня, а інша на Великотирнівській»

До моменту встановлення вивіска має бути оформлена спеціальним паспортом та узгоджуватись із управлінням з питань містобудування та архітектури.
Протягом певного часу спеціальна комісія перевіряла власників на наявність цих документів, всі дані збережені у базі даних, де зареєстровані списки порушників.

Віталій Солоний- Начальник відділу зовнішньої реклами Комунального підприємства «Полтава Сервіс»
«Вивіска не повинна перевищувати 3 квадратних метрів тобто, як бачимо дана конструкція має вкладатися у відповідний розмір, на даний момент ви бачите, дана вивіска знаходиться поза межами цих вимог і вимоги ці не дотримані»

Представники комунального підприємства «Полтава-сервіс» та інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, зауважили, демонтаж вивісок , якщро вони не відповідають нормам, продовжуватиметься у місті і далі.