Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
Підсумки економічного та соціального розвитку Полтавщини за 2017 рік
115

Підсумки економічного та соціального розвитку Полтавщини за 2017 рік

Перше місце за показником фінансової спроможності, перші позиції по інвестиційній привабливості, торгівельна співпраця з близько 150-а країнами Світу - все це та багато іншого досягла Полтавщина в 2017-у році. Про підсумки економічного та соціального розвитку регіону за минулий рік говорили на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації.

Інна Іщенко директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА
" Полтавська область має показники успішності - це безумовно і фінансові надходження, які збільшились в порівняні з минулим роком майже на 30 %. Полтавська область завдяки таким фінансовим показникам, має успішність в економічній ефективності. А це й висока будівельна активність, це й освоєння капітальних інвестицій, це залучення прямих іноземних інвестицій, це здійснення зовнішньоекономічної діяльності з країнами Світу. "

Серед пріоритетів на 2018 рік - зазначає директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко - підвищення конкурентоспроможності. А також забезпечення збалансованого розвитку регіону, наближення послуг на місця.

Інна Іщенко директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА
" Ми в подальшому будемо впроваджувати реформу децентралізації, яка ефективно втілюється в області. В подальшому будемо розбудовувати дороги, розширювати мережу медичних закладів, закладів освіти. "

Говорили на колегії й про збереження культурної спадщини Полтавщини. Зокрема, мова йшла про її розвиток та популяризацію.

 Валентина Вождаєнко начальник Управління культури ОДА
". Ми надзвичайно багата область, займаємо 7 місце не дивлячись на те, що ми не дуже великий територіальний район, але маємо достатньо брендів, які можуть стати брендами дійсно ЮНЕСКО, які можуть стати брендами для туристів. "


Начальник Управління культури облдержадміністрації Валентина Вождаєнко додала - в травні у Швейцарії розглядатиметься питання, щодо надання решетилівській вишивці білим по білому та килимарству статус нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.