Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Державне підприємство «Документ» відкрило новий «Паспортний сервіс» у Полтаві.
301

Державне підприємство «Документ» відкрило новий «Паспортний сервіс» у Полтаві.

Оформити закордонний паспорт стає зручніше! Державне підприємство «Документ» відкрило новий «Паспортний сервіс» у Полтаві. Тепер жителі міста можуть легко та швидко оформити, як біометричний паспорт, так і український у вигляді ID-картки. Прес-секретар державного підприємства «Документ» Володимир Поліщук, говорить, у офісі працюють висококваліфіковані спеціалісти, які протягом дня можуть обслуговувати понад 250 осіб.

Володимир Поліщук-прес-секретар ДП «Документ»
«Наше державне підприємство документ за підтримки міграційної служби зараз відкриває по всій Україні такі світлі відкриті центри обслуговування громадян, де немає темних коридорів, де не має жодного взагалі чиновника, де консультації і послуги з оформлення надають співробітники, інспектори паспортного сервісу»

Одна з головних переваг центру, говорить керівник відділу обслуговування громадян «Паспортного сервісу» Олена Мусієнко, - це відсутність черг. Оформлення паспорту займає близько 15-20 хвилин. Також отримати тут можна і страховий поліс, інформаційну довідку про наявність або відсутність судимості або ж апостилювати документи, необхідні за кордоном.

Олена Мусієнко- керівник відділу обслуговування громадян «Паспортного сервісу»
«Кожен громадянин, який до нас звертається, спочатку звертається до зони рецепції, де відбувається загальна консультація, перевірка документів та поставлення до електронної черги, після чого громадян проходить до фото кабіни, де знімаються його біометричні дані та формується заява анкета» «По готовності паспорту отримується СМС-повідомлення»

Кількість бажаючих оформити закордонний паспорт збільшується з кожним днем, тому відкриття «Паспортного сервісу» позбавить полтавців від довготривалих черг та надасть змогу в комфортних умовах оформити усі необхідні документи, переконаний начальник Управління Державної міграційної служби Полтавської області Сергій Шостак.

Сергій Шостак-начальник Управління Державної міграційної служби Полтавської області
«Ми бачимо, що центр новий, комфортні умови, молодий колектив, який має бажання працювати, має бажання щось змінити і я думаю, що він буде користуватися дуже великою популярністю для громадян Полтавщини»

Полтавка Юлія Макаренко, першою скористалася послугами «Паспортного сервісу». Ділиться, задоволена роботою центру, зокрема приємно, що подбали тут і про зону для дітей.

Юлія Макаренко-полтавка
«Пройшло все якісно, швидко, загальний час потрачений, десь 15 хвилин, це із заповненням анкет, фотографуванням та оплати, обслуговування сподобалось, швидко, якісно, рекомендуємо»

«Паспортний сервіс» розташований на 3 поверсі Торгово-Розважального центру «Київ».