Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
Мороз, сніг і хуртовина! В останній день зими Полтавщину замело!
59

Мороз, сніг і хуртовина! В останній день зими Полтавщину замело!

10 дорожньо-транспортних пригод, 162 автомобілі в яких перебували близько 200-т пасажирів звільнено рятувальниками зі снігового полону. А в Карлівському районі жінка народила дитину вдома, бо до неї не змогла доїхати швидка. В останній день зими Полтавщину замело снігом!

 Світлана Рибалко начальник сектору зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Полтавській обл.
" Нам зателефонували о 3 годині 10 хвилин швидка направлялася до села Максимівка й потрапила до великого снігового замету. Рятувальники відбуксирували автомобіль на безпечну ділянку дороги, але жінка народила вдома. А вже у супроводі рятувальників та лікарів, які прийняли пологи - породілля поїхала до лікарні. "

В місті ситуація була кращою. Проте, через те що сніг йшов цілий день та ніч з 27 по 28 лютого комунальникам доводилось по декілька разів розчищати вулиці. За словами Андрія Ляміна - ліквідовували негоду, близько 45 одиниць притиральної техніки.

Андрій Лямін заступник міського голови з питань ЖКГ
" Наразі по місту також працює комунальна техніка, ніхто не залишався без уваги. На всі звернення ми реагуємо, виїжджаємо ліквідовуємо наслідки. "

Самі ж полтавці розділилися на дві групи, одні нарікають на роботу комунальників, інші навпаки не мають до них ніяких претензій.

". Зараз почищено добре, а зранку було не дуже. "

"Тут дороги почищені по переулочках таких не дуже."

"В принципі центральні дороги розчистили цілком нормально на роботу я доїхала добре"

Першочерговим завданням - додає Андрій Лямін - стало очищення головних доріг та вулиць по яким курсує громадський транспорт. А ті місця котрі ще не розчищені, обов’язково приведуть до ладу.

 Андрій Лямін заступник міського голови з питань ЖКГ
" Є графік виконання робіт, по якому по-перше є першочергові вулиці з рухом громадського транспорту, другорядні, між квартальні дворові проїзди Багато вулиць другорядних між квартальних проїздів, до яких техніка не доїхала, але всі ми заявки приймаємо ліквідовуємо наслідки й далі. "

В ніч з 28 на 29 лютого синоптики прогнозують повторне погіршення погоди. Проте комунальні служби - зазначають - готові до другої хвилі негоди й повним складом вийдуть вночі розчищати вулиці міста.