Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
У Полтаві розпочався відбірковий тур до спортивної програми "Майбутні лідери зі сквошу".
110

У Полтаві розпочався відбірковий тур до спортивної програми "Майбутні лідери зі сквошу".

Прищеплювати любов до спорту з малечку! Розпочався відбірковий тур до підліткової команди зі сквошу. Тренер Євгеній Хапікало, говорить, сквош допомагає зміцнити м*язи, робить дитину здоровою та фізично витривалою.

Євгеній Хапікало- тренер сквошу ФК "Вітамін"
«Сквош пошел с Англии, очень энергичный вид спорта, помогает восстановить сердечно-сосудистую систему, помогает с координацией, движение, выносливость, очень энергозатратный и приравнивается час игры, как 3 часа бега»

Підтримують таку ініціативу і команда Андрія Матковського. Його представник, депутат міської ради Олександр Глазов, говорить, про увесь необхідний інвентар та місце тренувань подбали представники фітнес-клубу, тому від дітей потрібне тільки бажання та гарна фізична підготовка. Також додає,- відбірковий тур триватиме понад місяць, за цей час тренери сформують команду з 10 учасників і розпочнуть готування до змагань.

Олександр Глазов-депутат міської ради
«Зараз тренери проводять ознайомче таке заняття, де діти дізнаються, що таке сквош, як ним займатися» «Ти отримуєш весь спектр знаряддя, місце надзвичайно якісне та круте і увагу від тренерів»

Юна спортсменка Лєра, впевнена у своїх силах, адже її мама вже понад 3 роки активно займається сквошем, тому, ділиться не упустить такої нагоди стати чемпіонкою з цього виду спорту.

Лєра Лихожон-спортсменка
«Мабуть, головне це вірити у себе і ніколи не здаватися і прагнути до чогось більшого» «Думаю треба викласти себе на повну і показати все, що ти вмієш»

Олександр Глазов наголошує, якщо дитина буде демонструвати гарні результати, то в подальшому у неї є великі шанси стати помічником тренера дитячої групи.