Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
В Полтаві презентували фільм харківських активістів "Зберегти не можна зруйнувати".
54

В Полтаві презентували фільм харківських активістів "Зберегти не можна зруйнувати".

«Зберегти не можна зруйнувати» - фільм, котрий демонструє усю правду про занедбане ставлення до культурної спадщини України. До нього увійшли, майже всі міста країни і їх пам*ятки. Олена Рофе-Бекетова, стверджує, в Україні є закон про культурну спадщину, але немає правильних механізмів його запуску, тому проблема ця глобальна, і її потрібно доносити людям.

Олена Рофе-Бекетова-ініціаторка фільму «Зберегти не можна зруйнувати»
«Не досі чітко наприклад описано хто, що має робити, де, які узгодження отримувати, тепер йде суд, йдуть розлідування, казалось би потрібно зупинити ці роботи, але ні розслідування розслідуванням, а роботи роботами і в законі сказано, що це наказуємо, але яким чином це зробити не зрозуміло»

9 міст України і різні історії пам*яток. А починалось, все говорить режисер фільму Павло Сероменко з ідеї створити стрічку про проблеми Харківської спадщини, але її підтримали і в інших містах. Зйомки зайняли близько 1,5 місяця, у кожному місті вони мали відзняти понад 15 різних об*єктів.
Павло Сероменко- режисер фільму «Зберегти не можна зруйнувати»
«В каждом городе есть свои проблемы, на уровне привличения инвестиций к реставрации либо же корупционные схемы, ярко выражены, но везде есть проблемы, не было такого говорода, чтобы проблем не было вообще»

Полтава вже 2 місто де презентували фільм, далі говорять ініціатори, його побачать в Одесі, Ужгороді, Івано-Франківську та більшості інших міст України.