Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
"Веселка професій" профорієнтаційний фестиваль пройшов у Міському Будинку культури
129

"Веселка професій" профорієнтаційний фестиваль пройшов у Міському Будинку культури

Щорічний профорієнтаційний фестиваль «Веселка професій» провели у Полтаві. Лікарі, геодезисти, технологи, юристи та представники багатьох інших професій зібралися в міському будинку культури. Там вони демонструвати учням, старших класів полтавських шкіл переваги, своєї спеціальності.

Олена Ромас начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ПМР
"Ми молоді даємо право вибору. Молодь дізнається по-перше, які навчальні заклади є у нашому місці, по-друге яким професіям навчають в тому чи іншому закладі. Сюди ми запрошуємо 9 класи-10, 8, а це говорить про те, що в них ще є певний проміжок часу, де вони мождуть щось подумати, щось вирішити."

Проходив профорієнтаційний фестиваль в ІІ етапи. І - розповсюдження інформаційних листівок про навчальний заклад та професії, які в ньому є. Ось це Дмитро Іваник та Володимир Зуб майбутні механіки нафтогазового обладнання..

Дмитро Іваник та Володимир Зуб майбутні механіки нафтогазового обладнання
" Професія надзвичайно важлива, адже якщо стане обладнання, нікому буде його ремонтувати і тоді весь видобуток зупиниться і Ваші автомобілі не зможуть їздити. Приходило багато учнів цікавилось вступом до нашого коледжу. На базі яких класів проводиться набір і які професії є. "

ІІ етап був творчий, навчальні заклади за допомогою танцю, пісні й відео презентували свої спеціальності. Загалом у фестивалі взяли участь більше 20-и представників різних професій.