Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Близько 108 пунктів обігріву з початку зими діє на території Полтавської області
56

Близько 108 пунктів обігріву з початку зими діє на території Полтавської області

Отримати ось такий теплий одяг та взуття, випити теплого чаю з печивом та варенням і навіть отримати першу медичну допомогу зможе кожен, хто звертається до пунктів обігріву. Їх на території Полтавської області створено понад 108 .

Віктор Стеблянко, начальник Управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації
«На сьогоднішній день, з початку зими, з початку роботи цих пунктів їх відвідало порядка близько 800 людей. Є крім того , так звані пункти обігріву або місця для певної категорії громадян, які потребують допомоги.. або якась людина замерзла створені громадськими організаціями »

Переважна більшість пунктів обігріву створено при лікарнях, органах місцевого самоврядування та сільських радах для надання допомоги людям у період значного похолодання.
Декілька років поспіль подібний пункт обігріву діє і на базі Територіального центру соціального обслуговування виконкому Київської райради міста Полтави - говорить соціальний працівник Валерія Гальченко . Він не призначений для цілодобового перебування людей.

Валерія Гальченко, соціальний працівник
»До нас приходять і ми їм пропонуємо чай, печиво, якщо потрібні ліки, то у нас є всі необхідні ліки для цього. В цьому році до нас прийшла особа, якій ми надали допомогу і надали теплий одяг. »

До речі , пересувних цілодобових пунктів обігріву на Полтавщині, які були минулого року, говорять в Управлінні ДСНС , цього року не встановлювали .