Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Навчальні заклади Полтави зможуть отримати безкоштовну правову допомогу
439

Навчальні заклади Полтави зможуть отримати безкоштовну правову допомогу

Освітянам міста буде надаватись безкоштовна правова допомога. Управління освіти міської ради співпрацюватиме з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Їх представники Леся Марталішвілі та Олександр Черчатий підписали меморандум.

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання БВПД в Полт. області
 «Це може бути зустрічі наших фахівців юристів педагогічним колективом школи. Тому що вони також мають масу проблем індивідуальних. Це може бути зустрічі із учнями, де ми будемо інформувати про наші можливості і про захищеність їх з боку держави.»

Леся Марталішвілі говорить, - у зв’язку зі змінами в законодавстві, освітянам особливо потрібна правова допомога.

Леся Марталішвілі, начальниця управління освіти виконкому Полт. міської ради
 «Прийнято новий закон про освіту, але не прийняті підзаконні акти. Тому є певні нюанси, які не фахівці, не юристи дуже важко сприймають, дуже важко вони вводяться в життя. І тому нам дуже важлива підтримка.»


Після підписання меморандуму провели семінар для керівництва навчальних закладів міста. Тема: «Шляхи оптимізації надання безоплатної правової допомоги та правопросвітництва: проблеми, завдання та перспективи». Його учасниця Катерина Манько ділиться, - уже планує запросити правовиків поспілкуватись з учнями.

Катерина Манько, директор школи №19
 «Я після цього семінару маю тепер можливість і своїм колегам донести до відома, і батькам донести.»
 «Часто так буває, що в силу якихось обставин стикаємося із порушенням закону. І тому для того, щоб правильно зреагувати правова допомога особливо потрібна.»

Загальна кількість доручень для надання безоплатної вторинної правової допомоги, виданих адвокатам Полтавської області за минулий рік становить майже 6 тисяч.