Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
У Галереї мистецтв відкрилась перша виставка робіт наймолодших учнів Дитячої художньої школи
247

У Галереї мистецтв відкрилась перша виставка робіт наймолодших учнів Дитячої художньої школи

Тварини, пейзажі, дракони та принцеси-тут зібрано різноманітні картини від учнів Полтавської дитячої художньої школи. До підготовки цієї виставки у малечі не було обмежень у стилях, розмірах чи тематиках картин. Головний критерій-це фантазія. Директор закладу Ірина Конопля говорить, їх старші учні вже неодноразово брали участь у виставках, та цього разу вони вирішили влаштувати її і для малечі.

Ірина Конопля-директор Полтавської дитячої художньої школи
«Наші старші учні, вони завжди презентують свої роботи в якихось конкурсах, якихось ще інших виставках, а ось малеча у нас трошки обділена цією увагою і основні їхні виставки проходять в школі і ми вирішили, що дітям також треба влаштувати свято і презентувати їхні роботи і тут представлені роботи, саме наших найменших учнів»

Викладач школи Дар*я Тарасенко говорить, діти старанно готувались до виставки, хвилювались, але найголовніше у цих картинах якнайкраще видно весь талант та творчий потенціал дітей.

Дар'я Тарасенко-викладач Полтавської дитячої художньої школи
«Діти пишаються, для них це такий певний крок, вони запросили своїх батьків, дідусів, бабусь, друзів своїх, це знаково для них»

Самі ж діти говорять, пишаються тим, що їхні роботи представлені на виставці. Учениця Варя, вже 3 роки навчається у школі, за цей час зрозуміла, які стилі їй подобаються найбільше. До виставки підготувала свій автопортрет, але не звичний.

Варя-учениця Полтавської дитячої художньої школи
«Я намалювала портрет себе у вигляді шоколадної принцеси»«Бо я дуже люблю цукерки і це було моєю мрією, щоб бути цукровою»

А ось 10-річна Софія намалювала на виставку персонажа своєї улюбленої казки, Лиса Микиту.

Софія- учениця Полтавської дитячої художньої школи
«Там зображено те, як Лис Микита біжить з бочки» «Я люблю цю казку і коли нам сказали, що ми будемо малювати саме це, то я захотіла його»

Також на відкритті виставки викладачам вручили почесні грамоти за їх сумлінну працю.