Програма «Життя міста»

У розділі: 9178 відео | АрхівRSS
Шляхи заощадження газоспоживання та ситуацію у місті обговорили у ході термінової наради Полтавської міської ради
36

Шляхи заощадження газоспоживання та ситуацію у місті обговорили у ході термінової наради Полтавської міської ради

Повернули гроші та відключили газ! 1 березня Російський Газпром закрутив вентиль для України. Причина -, зауважив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Нікіпелов,- рішення комерційного суду в Стокгольмі , який зобов'язав "Газпром" виплатити "Нафтогазу" два з половиною мільярда доларів як компенсацію за низькі обсяги прокачування газу через Україну. Тож у Полтавському міськвиконкомі скликали термінову нараду, де обговорили шляхи зменшення газоспоживання .

Віталій Нікіпелов- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
«Очікується за прогнозами потепління після цих днів, тобто, що об*єктивно зменшить потребу в Україні, а особливо Теплогенеруючих підприємств в обсягах природного газу і звичайно підвищить тиск газотранспортної мережі, зокрема на національному рівні зараз вживаються заходи щодо переведення в режим альтернативного палива тих об*єктів, в яких це можливо»

Проте, полтавцям панікувати не варто, зауважили експерти комісії. Серед запропонованих заходів, рекомендують знизити газопостачання на теплогенеруючі підприємства на 10-15%, але істотного зниження температури жителі міста не відчують.

Олег Баюн-заступник головного інженера з експлуатації ПОКВПТГ«Полтаватеплоенерго»
«Температура в різних домівках, залежить від внутрішнього стану, тобто утеплений будинок, бетонний, цегляний»«Я думаю, як 1-2 градуси вони втратять не більше»«Це не вплине на комфорт, а тим більше на якість гарячої води»

На сьогоднішній день розподільна система газу міста та області працює в нормальному штатному режимі і загрози зниження тиску немає, зауважив заступник голови правління - головний інженер Олександр Чухрай.

Олександр Чухрай- заступник голови правління - головний інженер від ПАТ "Полтавагаз"
«Мова йшла про магістральну систему, яка може у зв*язку з недопоставками газу і з метою забезпечення транзиту і розподілом природного газу на території України, можливо буде давати якийсь збій»

Також, експерти комісі] наголосили, Полтавщина має достатні ресурси газу, тому рекомендують не панікувати завчасно.