Програма «Життя міста»

У розділі: 13915 відео | АрхівRSS
Обережно ожеледиця!
161

Обережно ожеледиця!

Сімнадцятирічну Олександру Кіяшко до травмпункту привезла швидка. Дівчина втратила свідомість під час перерви між парами у коледжі. А все через те, що невдало сіла до міської маршрутки.

Олександра Кіяшко, студентка
"Я садилась на маршрутку. Подскользнулась из-за льда и этой всей погоды, и после этого у меня очень сильно болела голова. Я чувствовала себя ужасно и вот на парах потеряла сознание. "

На щастя, говорить Саша, поруч були хлопці зі старшого курсу, які і допомогли їй підвестися та викликали медиків. Зараз лікар відправив дівчину робити рентген.
За словами травматолога першої міської лікарні Віктора Родика, з 8-ї ранку 2 березня і до 14-ї години, коли до нього приїхала наша знімальна група, на прийом звернулося 30 травмованих полтавців. Переважна більшість з них - ті, хто впав на вулиці.

Віктор Родик, черговий лікар травмпункту МКЛ №1
" Половина переломи, половина розтягнення зв»язок, ушиби. "

Син привіз до травмпункту і Анатолія Трофимовича. 80-річний пенсіонер впав біля продуктового магазину. Лікар поставив йому діагноз - забій.

Анатолій Трофимович, пенсіонер
"Купил продукты. Шел, подскользнулся, упал.
Сильно было скользко.
 Люди подняли меня. Позвонил сыну и поехал. "

За словами лікаря, протягом останніх 2-х діб, що вирувала негода, кількість пацієнтів у травмопункті особливо не збільшилась. Втім причини звернень здебільшого через падіння на слизьких дорогах та необережне поводження з інвентарем під час прибирання снігу на подвір»ях.
Віктор Родик закликає полтавців - бути обережними та не виходити без нагальної потреби на вулицю.

Віктор Родик, черговий лікар травмпункту МКЛ №1

"Якщо людина впала і вона помічає, що уражений суглоб починає розпухати й боліти, потрібно викликати швидку або таксі і звертатися на травмпункт. Перша допомога - прикласти холод. Завжди при свіжій травмі тільки холод, жодних компресів, мазей, тепла робити не потрібно. "

А також головне правило, наголошує травматолог, не займатися вдома самолікуванням! Самостійне домашнє зцілення, як правило, має зворотний ефект, який потім все одно доводиться випрявляти медикам, але врази довше і болючіше.