Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
На Полтавщину насувається 3-й циклон.
163

На Полтавщину насувається 3-й циклон.

Заметіль, мороз і завірюха. На Україну насувається 3-й циклон, котрий засніжить окремі регіони . Полтава не виняток. В ніч на 3 березня синоптики прогнозують сильний сніг з вітром ,температура повітря становитиме 8-10 градусів морозу.

 Олена Панченко провідний синоптик Полтавського центру з гідрометеорології.
" Циклон, який наблизиться Принесе з собою на ніч сніг та хуртовину. З нову посилення вітру буде десь до 15 -17 м\с. відмічатимуться заметілі, відмічатимуться снігові замети. "


Третій циклон - додають синоптики - хоч і не такий потужній, проте небезпечніший для полтавців. А все через зміну температури - вночі вона буде мінус, вдень підніметься до 0 і на вечір знову опуститься до мінус 10-12 градусів. В результаті очікується ожеледиця.

 Олена Панченко провідний синоптик Полтавського центру з гідрометеорології.
". Протягом дня температура буде досить таки помірно-теплою і відмічатимуться мокрий сніг або дощ. А вже в ніч на 4 число, знову таки піде різке знищення температури повітря.. І відмічатиметься дуже й дуже сильна ожеледиця "

Лише за три доби з 28 лютого по 2 березня на Полтавщині, через негоду, сталося близько 25 аварій . Тож, зважаючи ще й на погіршення погодних умов полтавські поліцейські радять по можливості не їздити на своїх автомобілях, а користуватися громадським транспортом. Проте, якщо довелося виїхати в місто слід дотримуватись правил - розраховувати швидкість, мати при собі трос та тепло вдягатися.

 Богдан Зябленко поліцейський
". Обов’язково контролювати свою швидкість розуміти, що ви маєте безпечно маневрувати. Допомагати іншим, коли така ситуація стається. Другою порадою - брати необхідні речі з собою, коли вони їдуть на більш далекі подорожі, особливо теплі речі. "


Пішоходам поліцейські радять - перед тим як перетинати дорогу переконайтесь, що немає машин. Коли разом з Вами йдуть малі діти - тримайте їх за руку. А в темну пору року слід користуватися світловідбивачами.