Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
У Подільському відділі виконавчої служби міста на обліку більше 1000 платників аліментів
98

У Подільському відділі виконавчої служби міста на обліку більше 1000 платників аліментів

Майже місяць діє оновлений Закон України, який передбачає посилення відповідальності тим, хто не сплачує аліменти. Серед головних нововведень горе-батькам, які більше 6-и місяців матеріально не турбуються про дитину забороно - виїзд закордон, керування автомобілем та полювання. Також, за рішенням суду, злісних неплатників відправлятимуть на соціальні роботи.

 Сергій Ткаченко начальник Подільського відділу виконавчої служби міста Полтава
" Кошти від цих соціальних робіт будуть спрямовані виключно на погашення заборгованості сплати аліментів на отримання дитини. 
. По Полтаві вже є задоволених 2 рішення,. Одному з них призначено 160 годин громадських робіт, іншому 120."

Виконавча служба щотижня адресно виходить до боржників, котрі понад півроку не виплачують кошти на дитину. А для того, щоб краще контролювати ситуацію, виїжджають на профілактичні рейди.

"А кого Вам? Артур Сергійович потрібен. Так він у нас. Відкрийте нам двері. "

Ось це Артур Чертовський він вже близько 7-и років не сплачує аліментів, за цей час заборгував більше 50 тисяч гривень. З дружиною - розповідає - розлучився, а через те що випивав, йому забороняли спілкуватися з сином. Від аліментів чоловік не відмовляється, тільки от коштів не вистачає на їх виплату.

 Артур Чертовський не виплачує аліменти на дитину
" У меня сейчас чисто нету возможности оплатить. Я думал от в апреле месяце заканчиваю работать в этого человека и пойду работать на нормальную работу."

А ця червона красуня власність іншого злісного платника аліментів. Працівники виконавчої служби розповідають - за 10 років він заборгував більше 80-и тисяч гривень. Саме тому на його автомобіль накладатиметься арешт, а всі вилучені кошти підуть на погашення боргу.

Станіслав Жмурко старший державний виконавець
"Боржник неодноразово був повідомлений про проведення опису та арешту його майна, для реалізації і в подальшому для погашення заборгованості за сплату аліментів"

Загалом у Подільському відділі виконавчої служби міста на обліку - більше 1000-і злісних платників аліментів. З них 300 , які багато років взагалі жодних коштів не виділяють на утримання своє дитини.