Програма «Життя міста»

У розділі: 13877 відео | АрхівRSS
Близько трьохсот науковців та педагогів з різних країн відвідали науково-практичну конференцію до 40-річчя психолого-педагогічного факультету ПНПУ
202

Близько трьохсот науковців та педагогів з різних країн відвідали науково-практичну конференцію до 40-річчя психолого-педагогічного факультету ПНПУ

Психолого-педагогічний факультет педуніверситету імені Короленка святкує своє 40-річчя. Цій визначній даті присвятили наукову конференцію під назвою «Формальна й неформальна освіта у вимірі педагогіки добра Івана Зязюна». Тематику конференції обрали не випадково, адже саме за керівництва саме цієї людини , і з"явився факультет. Нинішній ректор вищого навчального закладу розповідає: ще 60 років тому Іван Зязюн, не називаючи це неформальною освітою, впроваджував її на практиці, а його вчення актуальне і сьогодні і буде таким і в майбутньому.

Микола Степаненко (ректор ПНПУ ім. В. Г. Короленка)
"На жаль педагогіка добра ще не знайшла належного впровадження, хоча вона побудована на біблійних засадах, в неї є свої важливі гуманістичні потреби і коли ми говоримо про гуманізацію освіти, то перед усім потрібно почерпнути для всього втілення саме із вчення Івана Зязюна."

Конференція зібрала близько трьохсот гОстей науковців та педагогів-практиків, які взяли участь у обговоренні важливих питань, зокрема і розвитку формальної та неформальної освіти. Член НАН України Василь Кремень відзначив , що важливо допомогти дитині обрати свій подальший професійний шлях ще під час навчання в школі. Щоб її захоплення стало і улюбленою професією.

Василь Кремень (член НАН України)
"Ми повинні робити все, щоб сприяти перебудові школи. Тут чимало важливих речей. Частина вже започатковувалася, частину бираллися започакувати"
"В чому сенс профільного навчання, саме в тому щоб допомогти дитині навчатися в тих предметах і напрямках, де вона талановита. "

Звітна конференція триватиме два дні. В її рамках обговорять ще низку питань, пов’язаних із сучасними вимогами освіти.