Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
В Полтаві відкрили персональну виставку відомого художника - Віктора Кузьменка.
115

В Полтаві відкрили персональну виставку відомого художника - Віктора Кузьменка.

Його картини надихають, його картини змушують замислитись, його картини переносять глядачів в місце, де були створені роботи. Вперше у Полтаві проходить виставка відомого не тільки в Україні, а й далеко за її межами художника - Віктора Кузьменка.

 Ольга Курчакова директор Галереї мистецтв ім. Ярошенка
"Для Полтави - це величезне щастя я вважаю. Тому що полтавці і гості нашого міста можуть познайомитися з творчістю всесвітньовідомого художника."

Більшість картин належать колекціонеру Руслану Руно, який і демонструє роботи митця містами України. Серед шедеврів екзотичні пейзажі Буенос-Айресу, Коста-Ріки, Мексики, адже Віктор Кузьменко - розповідає колекціонер - обожнював подорожувати.

Руслан Руно колекціонер
". На цій виставці ми зробили такий зріз, по тим країнам якими він подорожував. Це країни Європи, Малої Азії Південної Америки і Африки.  Мета є - показати різна країни крізь призму графіки. "

Голова полтавської спілки художників Юрій Самойленко говорить - митець поєднує в своїх роботах різностильові художні засоби. Саме цим - вважає Юрій Самойленко - він і притягує до своїх робіт .

Юрій Самойленко голова полтавської спілки художників
" Надзвичайно цікава авторська техніка в багатьох роботах. Тому до робіт хочеться повернутись і можливо приглядатись, бо цікаво. "

У Полтаві виставка триватиме до кінця березня, діла роботи попрямують до Львова.