Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
У Полтаві відкрили "Центральний офіс" ПриватБанку.
206

У Полтаві відкрили "Центральний офіс" ПриватБанку.

Ось це оновлене приміщення «Центрального офісу» ПриватБанку, тут протягом 2 місяців тривала повна реконструкція. Відтепер це відкрите світле відділення без кабінетної системи. Вдосконалили тут і якість обслуговування: відтепер у банку можна отримати усі необхідні послуги самостійно, завдяки окремій зоні для самообслуговування, а вИсококваліфіковані фахівці допоможуть в оформленні будь-якої послуги, - розподає Директор Полтавського ПриватБанку Олександр Цись .

Олександр Цись- Директор Полтавського РУ ПриватБанк

«Сьогодні в цьому відділенні працює близько 20 людей, наших співробітників, в цьому відділенні є 7 посттерміналів, 3 банкомати і в перспективі ми хочемо розвивати це відділення до того рівня»«Наша мета, за допомогою сучасних технологій, тих цифрових технологій і електронних дати можливість нашим клієнтам обслуговуватись дистанційно, але ті клієнти, які бажають обслуговуватися в наших відділеннях, у нас є вікна, велика група спеціалістів»

Переведення значної кількості банківських операцій у сферу самообслуговування дає змогу клієнтам зекономити час, говорить керівник відділення «Центральний офіс» Людмила Головко. Також додає за підсумками 2017 року, їх відділення посіло перше місце у рейтингу серед інших офісів банку.

Людмила Головко- керівник відділення «Центральний офіс» ПриватБанку
«Главная задача нашого отделения предостовлять качественные услуги нашим клиентам, помочь обучиться сервісам, которые решают финансовые решения в удобном режиме, для этого работает команда проффессионалов» «Мы всегда открыты к требованиям и пожеланиям наших клиентов и готовы меняться к лучшему»

Щоб привітати полтавців із відкриттям відділення, запросили також і музикантів симфонічного оркестру.

А оскільки презентація оновленого офісу відбулася напередодні 8 березня, директор ПриватБанку Олександр Цись поздоровив полтавок зі святом.

Олександр Цись- Директор Полтавського РУ ПриватБанк
«Хочу привітати усіх жінок, побажати їм щастя, благополуччя, нехай в їхньому житті буде любов, злагода, благополуччя, нехай збуваються всі ваші мрії»

Всього на сьогодні в Полтавський області працює 93 відділення ПриватБанку, до послуг клієнтів також 500 терміналів самообслуговування та 353 банкомати.