Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
У Палаці дозвілля «Листопад» відбулись урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня
158

У Палаці дозвілля «Листопад» відбулись урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня

Незважаючи на зимову погоду за вікном, в залі Палацу дозвілля «Листопад» весняна атмосфера. Адже там зібралася прекрасна половина Полтави - жінки. Тут і волонтерки, депутати, бізнес-вумен, учасниці бойових дій та всі інші, хто кожного дня долучається до життя міста. На передодні Міжнародного жіночого дня, для них влаштували святковий концерт.

Полтавка Олена Біліченко, з нетерпінням чекає свята всіх жінок, оскільки в цей день - розповідає - відчуває себе особливою. Зранку кава від чоловіка, квіти та надмірна увага від близьких.

Олена Біліченко полтавка
" Дуже подобається коли на вулиці всі чоловіки йдуть з квітами. Жінки з посмішкою та квітами - це дуже гарно і взагалі свято дуже хороше."

А от Надія Небилович навпаки вважає - відчувати себе особливими жінки мають кожного дня.

Надія Небилович полтавка
"Хочу, щоб це свято кожна жінка відчувала протягом всього року, цю повагу, цю увагу, завжди настрою. І всім всім жінкам бажаю - весна нехай буде в душі кожного дня, кожної хвилини. "

Привітав всіх жінок з прийдешнім святом і мер міста Олександр Мамай.
 Олександр Мамай Полтавський міський голова
" Від себе особисто, від всієї територіальної громади чоловічої статі, яку я маю честь і їх сьогодні очолювати. Хочу привітати всіх без виключення жінок. З цим чудовим гарним святом, святом 8-о березня"

Під час свого виступу Олександр Мамай висловив особливі слова підтримки рідним чиї чоловіки загинули в зоні бойових дій. 39 сертифікатів на одержання матеріальної допомоги в розмірі 300 тисяч гривень, 250 тисяч гривень, 150 тисяч гривень та 100 тисяч гривень було вручено цього вечора членам сімей загиблих ветеранів війни. Загальна сума підтримки складає 9 мільйонів 500 тисяч гривень.

 Галина та Ола рідні загиблих воїнів АТО
" Він висловив особисте бажання піклуватися про наших дітей, ну можна сказати як про своїх. Адже такі вчинки не кожен чоловік зробить для чужої дитини ми йому за це вдячні. І не кожен мер свого міста. . "

Окрім цього на святкуванні вручили 3 сертифікати на квартиру та розіграли 24 путівки на двох до міста лева від Олександра Мамая. Після урочистої частини для жінок виступав гурт «Діти Фрістайлу»