Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
Сміттєвий колапс у Полтаві побороли
99

Сміттєвий колапс у Полтаві побороли

Сміттєвий колапс у Полтаві нарешті побороли! Працівники КАТП 1628 дякують мешканцям міста за розуміння та вибачаються за незручності. Пояснюють - затримка із вивозом побутових відходів виникла також через заметену снігом дорогу до міського сміттєзвалища в селі Макухівка. Щойно вдалося розчистили трасу, підприємство почало працювати у посиленому режимі, залучивши до прибирання міста всі можливі ресурси та співробітників.

Сергій Золін, заступник начальника КАТП 1628

"Забирали те сміття, яке можна було забрати, там, де не можна було підступитися до сміттєвих майданчиків, запускали спеціальну техніку для розчистки під»їздів. Власне працювали до пізньої ночі. 1 березня останній сміттєвоз в час ночі заїхав до гаража."

Загалом вивозом побутових відходів у Полтаві займалися 14 сміттєвозів, 4 трактори, 2 самоскиди та стільки ж бульдозерів функціонували на сміттєзвалищі.

Юрій Батряк, водій сміттєвоза КАТП 1628
"Думали, що зима закінчилась, а вона нас накрила дуже добре. Засипало практично все - не доїдеш. По-друге, люди в нас такі, машини ставлять де не попадя, що теж ускладнює роботу."

Не покладаючи лопат боролися з негодою і близько 300 двірників. З 5-ї ранку, незважаючи на те, що початок робочого дня з 6-ї, вони розчищали прибудинкові території, посипали тротуари, відкидали сніг довкола майданчиків з контейнерами для сміття - зауважує заступник начальника комунального підприємства ЖЕО №2 Михайло Лукін.

Михайло Лукін, заступник начальника КП ЖЕО№2
" Учитывая количество наших работников и учитывая то, что мы убираем только лопатами (то есть у нас нет ни одной единицы техники), людей однозначно не хватает. Поэтому, пользуясь случаем, что вы здесь, можете об’явить в городе Полтава, что мы готовы принять на работу дворников, чтобы улучить ситуацію в городе Полтава. "

За 5 діб спільними зусиллями місто більш менш вдалося розчистити, як від сміття, так і від снігових навалів на дорогах - констатує заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Лямін.

Андрій Лямін, заступник міського голови з питань ЖКГ
" За останні 5 діб ситуація з вивозом сміття уже вирівнялася. Залишилося близько 10 майданчиків, по яким потрібно ще допрацювати. На сьогоднішній день маршрути громадського транспорту всі обслуговуються. "

І оскільки синоптики обіцяють завершення масштабних опадів та потепління , можна припустити, що цей сніговий колапс разом з усіма його наслідками, Полтава пережила.