Програма «Життя міста»

У розділі: 13868 відео | АрхівRSS
Керівництво Полтавського національного технічного університету привітало своїх колег із святом 8-го березня
163

Керівництво Полтавського національного технічного університету привітало своїх колег із святом 8-го березня

Все на землі від жінки - ніжність, любов і краса! У ПолтНТУ привітали прекрасну половину університету зі святом весни.

Велика частина працівників університету, а це викладачі, адміністрація, техперсонал - це жінки. За їх словами - це дуже приємний день - квіти, посмішки та увага від чоловіків.

 Тетяна Зіненко завідувач кафедри образотворчого мистецтва ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка.
" Керівництво нашого університету розуміючи всю цю багатобарвність поняття щастя, поняття весни - робить все щоб нам було приємно приходити на роботу, щоб нашим студентам було приємно приходити на навчання. "

 Надія Кочерга радник ректора ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка
" Сердечно вітаю всіх полтавців із першим святом весни. Хочемо всім побажати такого ж піднесеного настою, який є і панує в нашому навчальному закладі. "


Завдяки такій атмосфері - додає викладачка Ірина Крекотень - навіть погода за вікном не вплинула на весняний настрій.

 Ірина Крекотень заступник директора навчально-наукового Інституту фінансів економіки і менеджменту ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка
"Сьогодні погода принесла справжні сюрпризи, так важко було потрапити на роботу. Проте ми всі сюди спішили, тому, що в нас тут справжнє свято - привітання квіти, святковий вітальний концерт. Тобто в нашому університеті весна. "

Дівчата зі студентського парламенту розповідають - цього дня навіть пари проходять в особливій атмосфері.

 Студентки ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка
"Всім жінкам хочемо побажати постійно того настрою, який створили нам і адміністрація університету і хлопці з нашого парламенту і взагалі наші друзі. Посміхайтесь будьте коханими і обов’язково кохайте. "

Ректор технічного університету Володимир Онищенко також привітав прекрасну половину людства й побажав гарного настою, кохання та подякував жінкам за значний вклад у розвиток університету.

 Володимир Онищенко ректор ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка
" Я з величезним задоволенням вітаю Вас зі святом весни. Словами щирої вдячності за вашу невтомну працю."
" Мені б хотілося побажати, щоб ви щодня були такі гарні й красиві з посмішками й впевненими у завтрашньому дні. Я гарантую, що наш університет впевнено розвивається і впевненість у завтрашньому дні є."

Окрім святкового концерту чоловічий колектив университету, оригінально та креативно підійшли до привітань - записавши, для жінок відео.