Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
Полтавці поклали  квіти  до пам`ятника Т.Г.Шевченку з нагоди дня народження
167

Полтавці поклали квіти до пам`ятника Т.Г.Шевченку з нагоди дня народження

«Свою Україну любіть. Любіть її…Во врем’я люте»- цими словами закликав український Кобзар Тарас Шевченко бути вірними своїй Батьківщині, любити її та захищати. На початку березня українці відзначають 204-річницю від дня народження письменника. Поруч його пам*ячника зібрались сотні полтавців, аби вшанувати пам*ять великому пророку України.

Оксана Деркач- секретар Полтавської міської ради

«Шевченко-це фігура яка, через століття залишається знаковою, це той поет, який прославив Україну» «Для виховання цього духу патріотизму, міднення із своїм народом, із своїм містом, рідним містом, такі заходи потрібні, вони об*єднують людей»

Покласти квіти та вшанувати пам*ять великого Кобзаря зібралися і полтавські студенти, говорять революційна творчість письменника, внесла неабиякий відбиток в українському державотворенні.

Роман-студент

«Тарас Шевченко це перш за все син ідентичності нашого народу»«він поставив себе в українській історії, як бать коко української національної єдності народу»

Аліна-студентка
«Він дійсно створив чудові твори, поезії, які мають важливе значення і на даний час, тому що це патріотичні вірші, які ще раз доводять, що Україна-це дійсно сильна країна, яка здатна вижити», в любій ситуації»

Творчість письменника потрібно вивчати та знати, говорить голова Шевченківської райради Дмитро Задворкін, також додає, Тарас Шевченко фундаментатор української єдності, тому до його рядків потрібно прислухатися та є чому повчитися.

Дмитро Задворкін- голова Шевченківської районної у місті Полтава ради
«В його творах передається багато саме життя українського села, тобто, що було на Україні в ті часи, саме через поеми людські долі показуються»

У свої часи Тарас Шевченко викривав ментальні хвороби нації, помилки українських політиків, які і до сьогодні існують в країні, зазначив Владика Федір. Тому сьогодні його вважають українським пороком.

Владика Федір архієпископ Полтавський та Кременчутський УПЦ КП
«Оплакував долю України, образ України в усіх поезіях Шевченка-це образ матері, матері, яку часто зневажають її діти, тому творчість Шевченка, постать Шевченка є дуже важливою. Ми маємо шанувати його, знати, пам*ятати»

9 та 10 березня у Свято-Успенському Соборі відбудеться служба по вшануванню пам*яті Тараса Григоровича Шевченка.