Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
"Світ очима жінки" під такою назвою полтавські художниці відкрили виставку, присвячену саме жіночій постаті
136

"Світ очима жінки" під такою назвою полтавські художниці відкрили виставку, присвячену саме жіночій постаті

Напередодні свята 8 березня, Полтавські художниці вирішили продемонструвати усю багатогранність жінки і організували спільну виставку. У своїх картинах вони показали всю жіночу ніжність . Донька відомої сім*ї художників Ольга Пілюгіна виставила свій гобилен, говорить, він точно відображає усю загадковість та спонтанність жінки.

Ольга Пілюгіна-художниця
«Хотілось створити, передати глибину неба, тобто тут квіти, як зорі»+3:28-3:30 «Це новий твір, його ще не бачили в Полтаві»

А ось ці квіти намалювала Юлія Бало, говорить, тільки квіти можуть передати усю тендітність жіночої натури. Натхнення шукає на квіткових полях Диканьщини.

Юлія Бало-художниця
«Квітка ототожнюється з жінкою, з весною, з прекрасним, тому саме в цьому залі зображені квіти»«Перед вами саме айстри, вони надзвичайно мені подобаються і підходять можливо трішки по характеру»

Виставка «Світ очима жінки» увібрала в себе понад 80 картин і створювали їх 30 талановитих художниць. Директор художнього салону Юрій Самойленко говорить, дивлячись на них важко повірити, що такі потужні створювались жіночими руками.

Юрій Самойленко- директор художнього музею
«Є дуже потужні, такі кріпкі роботи і в живопису, і в декоративно-прикладному мистецтві, графіки, ілюстрації цікаві, так, що роботи, виставка думаю буде цікава, не тільки жінкам, а всім шанувальникам мистецтва»

Виставка вже стала традиційною для жінок-художників, тому додає Юрій Самойленко, завдяки їхнім роботам відчувається прихід весни.