Програма «Життя міста»

У розділі: 8782 відео | АрхівRSS
"Світ очима жінки" під такою назвою полтавські художниці відкрили виставку, присвячену саме жіночій постаті
7

"Світ очима жінки" під такою назвою полтавські художниці відкрили виставку, присвячену саме жіночій постаті

Напередодні свята 8 березня, Полтавські художниці вирішили продемонструвати усю багатогранність жінки і організували спільну виставку. У своїх картинах вони показали всю жіночу ніжність . Донька відомої сім*ї художників Ольга Пілюгіна виставила свій гобилен, говорить, він точно відображає усю загадковість та спонтанність жінки.

Ольга Пілюгіна-художниця
«Хотілось створити, передати глибину неба, тобто тут квіти, як зорі»+3:28-3:30 «Це новий твір, його ще не бачили в Полтаві»

А ось ці квіти намалювала Юлія Бало, говорить, тільки квіти можуть передати усю тендітність жіночої натури. Натхнення шукає на квіткових полях Диканьщини.

Юлія Бало-художниця
«Квітка ототожнюється з жінкою, з весною, з прекрасним, тому саме в цьому залі зображені квіти»«Перед вами саме айстри, вони надзвичайно мені подобаються і підходять можливо трішки по характеру»

Виставка «Світ очима жінки» увібрала в себе понад 80 картин і створювали їх 30 талановитих художниць. Директор художнього салону Юрій Самойленко говорить, дивлячись на них важко повірити, що такі потужні створювались жіночими руками.

Юрій Самойленко- директор художнього музею
«Є дуже потужні, такі кріпкі роботи і в живопису, і в декоративно-прикладному мистецтві, графіки, ілюстрації цікаві, так, що роботи, виставка думаю буде цікава, не тільки жінкам, а всім шанувальникам мистецтва»

Виставка вже стала традиційною для жінок-художників, тому додає Юрій Самойленко, завдяки їхнім роботам відчувається прихід весни.