Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Які продукти мають бути у щоденному раціоні людини, щоб уникнути гіповітамінозу
81

Які продукти мають бути у щоденному раціоні людини, щоб уникнути гіповітамінозу

Незабаром засяє яскраве весняне сонечко, якого ми всі так довго чекаємо. Здається, пора радіти змінам у природі. Але чомусь це не так. Більшість із нас швидко втомлюється та недосипає, стає без причини роздратованими, а застуда ніяк не проходить. Причина одна, говорять медики,- організму не вистачає вітамінів. А отже, це - весняний гіповітаміноз.

Андрій Дзюба, лікар - терапевт 5-ї міської клінічної лікарні.
«Нестача отримання вітамінів, через невідповідність харчування і не відповідність продуктів, до очікуваного наслідку їх вживання, бо ті ж яблука, овочі втрачають свою активність. »

Саме вітаміни є одним із основних джерел краси, здоров’я, енергії та бадьорості - розповідають медики та зазначають- при їх недоліку в організмі волосся та нігті втрачають пружність та силу, а шкіра стає сухою та в’ялою. Тому після довготривалої зими, людина потребує збалансованого раціонального харчування, зокрема вживання усіх груп вітамінів.

Андрій Дзюба, лікар- терапевт 5-ї міської клінічної лікарні.
»Повинна бути достатня частка фруктів, і фрукти краще вживати у першу половину дня, і овочів, овочі краще вживати у другій половині дня.»
»Потім молочні продукти, кисломолочні, жири обов’язково повинні бути, і шматочок жирного м’яса, і сало, і олія, крупи різноманітні..»

Фахівці зазначають, нестача вітамінів в організмі також призводить до різних кишкових розладів, неврологічних та депресивних станів. Найбільш схильними до гіповітамінозу є люди похилого віку, які втратили свої компенсаторні можливості, маленькі діти та вагітні жінки.