Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
У Полтаві пройшов легкоатлетичний забіг.
52

У Полтаві пройшов легкоатлетичний забіг.

Ми за активний відпочинок! У мікрорайоні Левада проходить спортивний забіг. Не дивлячись на зимну погоду, знайшлось багато бажаючих взяти в ньому участь. Серед них і полтавка Яна Джижилій. За лід на доріжці не хвилюється , адже в своєму арсеналі жінка має ось такі шипи, які допомагають не ковзати підчас бігу.
 Яна Джижилій учасниця марафону
" В нас погода такі сюрпризи влаштовує іноді, тому цей аксесуар потрібно мати не лише бігунам а й звичайним людям. "

Умови забігу прості - зазначають організатори. Учасникам необхідно пробігти дистанцію 5 кілометрів на це їм дається 40 хвилин.

Максим Кривенко організатор марафону
" Мы трасу перепланировали, она будет проходить по бульвару Богдана Хмельницкого, он красивый, просыпанный песком. Поэтому я думаю что всё будет в порядке в плане безопасности. Дистанция 5 километров - это доступная дистанция для любого здорового человека. "

Тож, останній підготування, спортсмени на старті, рефері на позиції, а вболівальники готові підтримувати.

Більшість учасників забігу живуть чи працюють в цій частині міста. В такий спосіб - розповідає секретар міськоїради та депутат цього округу Оксана Деркач - хочуть об’єднати полтавців, аби спільно розвивати Леваду.

Оксана Деркач секретар ПМР, волонтерка
". Хочемо всі разом популяризувати Леваду і здоровий спосіб життя. Леваду як мікрорайон в якому вже багато зроблено і довести всім, що об’єднуючи зусилля, разом працюючи можна досягати результатів. Хочеться, щоб ті хто бачать нас і чують мене зараз, долучалися левадчани до ідеї створення їхнього мікрорайону, кращим мікрорайоном Полтави. "

В категорії чоловіки першим став представник полтавської федерації легкої атлетики - Валерій Буян, його результат 18 хвилин 47 секунд.

 Валерій Буян переможець марафону в категорії чоловіки
" Самі найкращі емоції, бо переміг. . Траса була досить не проста, але бігти було можна, організація була на високому рівні."

Окрім самого забігу в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст», серед полтавців провели опитування - який має бути прирічковий парк?

 Ірина Брижань керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» в Полтаві
" Ми б хотіли сьогодні дізнатися, що думають полтавці, які їхні мрії, щодо майбутнього саме зони прирічкового парку.Чи це місце відпочинку просто тихого відпочинку. Чи це місце саме для таких от забігів. . Або це взагалі має бути, якась туристична принада."


По завершенню учасники отримали ось такі символічні медалі, а переможців нагородили подарунки від спонсорів. Не дивлячись на результати всі залишись задоволеними.
Несмотря на погодные условия все получили массу радости мне тоже очень понравилось.
. Емоції позитивні, задоволені подихали відносно свіжим повітрям. "
 Я кайф відчуваю.
От волонтёров поддержка, организация классная, всегда емоции просто переполняют. "

Ось так у Полтаві пройшов спортивний забіг. З наступним, організатори обіцяють не затягувати.