Програма «Життя міста»

У розділі: 9178 відео | АрхівRSS
Про китайські традиції розповідали у обласному молодіжному центрі
23

Про китайські традиції розповідали у обласному молодіжному центрі

Полтавській молоді розповідали про особливості китайської їжі. Поділились і рецептами деяких страв. Про традиції своєї країни Ні Цянґ та Ронґ Бу говорили в обласному молодіжному центрі. Вони навчили і писати своє їм`я ієрогліфами. Одна з дівчат живе у Полтаві уже 2 роки, інша - 6 місяців. Діляться, -- іноді виникають непорозуміння з місцевими жителями, через різний менталітет.

Ні Цянґ, учасниця заходу

«Велика різниця.»
 «Вона хотіла купити 10 речей і, зазвичай, це показують цим жестом і у даному випадку не дійшли порозуміння з нашою продавщицею. Прийшлось пояснювати, що у нас 10 не отак, а отак.»

Вікторія Суткова організувала захід. Вона декілька років вивчає китайську мову. Говорить, -- ці дівчата завжди з радістю розповідають їй про свою культуру.

Вікторія Суткова, організаторка заходу
 «З великим захопленням завжди з задоволенням розповідають.»
 Щось таке незвичне, що в сучасному ось Китаї прийнято. Ми взагалі багато чули про традиційний Китай, а вони розповідають щось таке, якісь новинки сучасного Китаю.»

Тарас Гресь прийшов сюди зі своєю дівчиною. Розповідає, -- люблять дізнаватись щось нове разом.

Тарас Гресь, відвідувач
«Я, можливо, щось запитаю якісь особливості чайних церемоній. На чому звертають увагу, який у них духовних зв’язок з цим. Чи для них це повсякденно, чи для них це щось особливе.»

На неформальній зустрічі з полтавцями, китаянки наголосили - всі страви у їхній країні дуже гострі. Для підтвердження дали спробувати спеції.