Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
Редакція газети "Полтавській вісник" привітала переможців передплатної акції.
41

Редакція газети "Полтавській вісник" привітала переможців передплатної акції.

Весна прийшла і на полтавську землю. Принаймні на календарі . Тож працівники тижневика Полтавський вісник вирішили поєднати приємне з корисним, зібралися і подарували один одному гарний настрій , - говорить головний редактор газети Лариса Семеняга.

Лариса Семеняга, головний редактор газети»Полтавський вісник»
 «Головний привід те що в нас закінчилася передплатна акція «Полтавського вісника, газети, і у нас є переможці передплатної акції»»
«Тут будемо проводити нагородження наших переможців»
«Цим заходом хотілося побажати полтавцям гарного настрою, оптимізму і розуміти все в наших руках, тому ми їх опускати не будемо»

Надзвичайно приємно, що багато друзів завітало на весняне свято і тому ми приготували безліч сюрпризів - кажуть організатори.

Лариса Семеняга, головний редактор газети» Полтавський вісник»
«Весна - це квіти, якщо їх зараз немає, вони під снігом, ми зробили своїми руками штучні квіти своїми руками з сюрпризом і передбаченням , також люди будуть це отримувати.»

Полтавка Лідія Вісич, передплачує газету «Полтавський вісник» понад 10 років. Жінка зізнається - тут багато цікавої та корисної інформації про життя міста . Про передплатну акцію дізналася буквально днями . Прийшла на розіграш і перемогла. У подарунок отримала мікрохвильову піч, про яку давно мріяла.

Лідія Вісич, переможець передплатної акції газети «Полтавський вісник»
«Я дуже давно виписую газету, всігда були розіграші но мені не попадало»
«Дуже радісно і дуже так тривожно, ніколи так не було»
 «Конечно, я буду тільки Полтавський вісник передплачувати вона цікава газета»

Ще є один привід, який зібрав гостей у торгово-розважальному центрі розповідає начальник відділу маркетингу і реклами ТРЦ "Киів» Надія Коновалова.

Надія Коновалова, начальник відділу маркетингу і реклами ТРЦ»Киів»
 «Ми сьогодні зустрічаємо 25-ти мільйонного відвідувача торгового центру, якого сьогодні ми будемо нагороджувати, сімейною вечерею та ще одним сертифікатом»

25-ти мільйонними відвідувачами торгового центру стали полтавка Юлія Слободянюк зі своєю донькою Веронікою . Юлія отримала сертифікат на сімейну вечерю, - каже не очікувала такого подарунка.
Юлія Слободянюк, 25-ти мільйонний відвідувач ТРЦ «Київ»
«Зараз ідемо в «Джунглі парк » з дитиною, з подружкою вирішили відвести дітей, самі після робочого дня відпочити, щоб діти погралися, часто приходимо.. »

Усі гості свята отримали чудові весняні подарунки та масу задоволення.