Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Засідання регіонального штабу з координації , моніторингу та контролю за станом рішень про стягнення аліментів.
52

Засідання регіонального штабу з координації , моніторингу та контролю за станом рішень про стягнення аліментів.

Близько 25 - ти тисяч виконавчих проваджень про стягнення аліментів на розгляді у відділах Головного Територіального Управління Юстицій у Полтавській області. Саме про це та про посилення сплати аліментів говорили на засіданні регіонального штабу з координації , моніторингу та контролю за станом рішень про стягнення аліментів.

Олег Тимченко, начальник ГТУЮ У Полтавській області
«Це заборона виїзду за кордон, заборона користуватися зброєю , заборона полювати, заборона керувати транспортними засобами, з початку року загалом на утримання 20- ти тисяч дітей державними виконавцями області стягнуто 42 мільйони гривень. »

Можна навести і декілька позитивних прикладів сплати боржниками аліментів, - зазначає начальник Головного територіального управління юстиції Олег Тимченко. Зокрема, на сьогодні значні суми сплачені у Шевченківському та у Київському відділах Державної виконавчої служби міста Полтави.

Олег Тимченко, начальник ГТУЮ У Полтавській області
«У Машівському районому відділі ДВС боржниками було сплачено одноразово в сумі понад 100 тисяч гривень, у Горішніх плавнях описано майно боржника , 1,2 частину нерухомості реалізовано , як наслідок післі реалізації погашено борг на суму близько 40 тисяч гривень.»

Крім того для збільшення ефективності роботи із боржниками за ініціативою Міністерства Юстицій створені мобільні групи для проведення профілактичних рейдів.

Інна Юрчик, головний спеціаліст відділу контролю Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстицій України
«Маємо на меті провести перевірку виконавчих проваджень, з примусовим виконанням рішень при стягненні аліментів, надати роз’яснення державним виконавцям.»
«Також надати практичну допомогу нашим колегам на місцях.»

По виконавчих провадженнях про стягнення аліментів за лютий-березень до суду направлено 234 подання про оголошення в розшук боржників.