Програма «Життя міста»

У розділі: 14456 відео | АрхівRSS
День знянь у притулку для дітей "Любисток"
152

День знянь у притулку для дітей "Любисток"

Відзначили день знань і в обласному притулку для дітей «Любисток». Вихованці підготували творчий виступ для гостей, які прийшли, аби привітати їх з початком нового навчального року.

Валерій Пархоменко
заступник голови - керівник апарату ОДА
«Ми завжди на перше вересня, на всі свята приходимо сюди, щоб підтримати цих діток. Можливо, вони не розуміють ще, хто до них приходить і чому, але тепло, увага і ласка - це головне, що потрібно для дитини.»

Відвідувачі завітали до притулку не з порожніми руками - вихованцям подарували шкільне приладдя. Для дітлахів притулок - не лише домівка, але й школа.

Валерій Пархоменко
заступник голови - керівник апарату ОДА
«Навчаються діти тут, не виходячи з приміщення, вчителі приходять сюди, тут є класи, де педагоги проводять індивідуальні заняття із нашими дітьми.»

Сьогодні у «Любистку» перебуває 15 дітей. Заклад фінансують з обласного бюджету. Із 1 січня наступного року притулок переформують у психолого-реабілітаційний центр. Завдяки цьому малеча зможе жити тут не 3, а 9 місяців. В обласній адміністрації кажуть: цього часу буде більше, ніж достатньо для того, щоб знайти дитині нову родину.