Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
У Полтаві видали 10-тисячни сертифікат про народження
371

У Полтаві видали 10-тисячни сертифікат про народження

1 квітня цього року щасливі батьки Воронкіни Микола та Діана отримали ювілейне 10-тисячне свідоцтво про народження свого малюка від програми Мінюсту України, отримавши його прямо у пологовому будинку.

Воронкіни Микола та Діана-молоді батьки
«Це дуже такий зручний сервіс, не треба займатися цими справами і торжественно так»

Пара народжувала у Перинатальному центрі Полтавської обласної лікарні. На сьогоднішній день така послуга діє у всіх 20-ти пологових будинках області.

Олег Тимченко-Голова територіального управління юстицію у Полтавській області
«Цей сервіс стартував в нашій області з жовтня 2015 року це сервіс Мінюсту, коли породілля можуть отримувати перший документ дити у своєму житті, безпосередньо у пологовому будинку, за статистикою більше 60% наші батьки отримують це свідоцтво безпосередньо у пологовому будинку»

На сьогоднішній день у Перинатальному центрі, майже 70% породіль користуються цією послугою, говорить заступник головного лікаря Вікторія Ващенко

Вікторія Ващенко-заступник головного лікаря Полтавської обласної лікарні з акушерства та гінекології
«Ми їм повідомляємо ще при поступленні на приймальному відділенні, що є така послуга, а потім і у відділенні післяпоговому у нас є ця інформація розміщена і до нас приходять співробітники РАГСУ вони забирають документи і через 2 години приносять готове свідоцтво про народження»

З початку 2018 року у пологових будинках області видано понад 1,5 тисячі свідоцтв про народження.