Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
День материнства та краси відзначала обласна вірменська община "Урарту".
33

День материнства та краси відзначала обласна вірменська община "Урарту".

7 квітня - національний День материнства та краси у Вірменії. Його відзначають з 1991 року. Цього дня чоловіки роблять подарунки своїм матерям, дружинам, сестрам, коханим та подругам. Напередодні святкували й у Полтаві. Обласна вірменська община «Урарту» вітала матерів . Лунали ліричні пісні.

Не обійшлось і без запальних танців.
Представниця обласної вірменської общини «Урарту» Карина Пивоварська - мама. Говорить, - давно живе за межами рідної землі. Але національні традиції у її сім'ї шанують і до сьогодні.

Карина Пивоварська, представниця обласної вірменської общини «Урарту»
«Те, що я почала так активно жити життям общини дозволяє мені долучитись до оцих коренів, яких я багато років була позбавлена в силу різних причин.»
 «Зараз це свято, якби воно повертається до нашої родини.»

Старійшина обласної вірменської общини Анатолій Тер-Вартанов проживає у Полтаві понад 50 років. Ділиться, - за її життя у цей день щороку їздив на батьківщину до своєї мами. Оскільки, на свято їм прийнято обов’язково бути разом.

Анатолій Тер-Вартанов, старійшина обласної вірменської общини «Урарту»
«Наша община поддерживает эти традиции. Таким образом все наши традиции сохранились, какие были исторические. Тесть отношение к матери - это святое.»

До привітань приєднався і Володимир Состін. Він головний спеціаліст департаменту культури та туризму Полтавської облдержадміністрації. Говорить, - це свято об’єднує.

Володимир Состін, головний спеціаліст департаменту культури і туризму Полтавської ОДА
«Яскравий приклад як за одним столом можуть зібратись представники різних національностей і такі свята, загалом їх об’єднують.»
«У всіх націй, у всіх народів поважають жінку, матір, бабусю. Це закладено у крові. Це потрібно шанувати з малечку.»

На святі зібрались представники різних національностей. Один з них - Владислав Кушняров. Він голова правління товариства німців Полтави.

Владислав Кушняров, голова правління товариства німців Полтави
 «Вірменським матерям можу побажати тільки одного, щоб не хворіли їхні діти, щоб вони їх радували, а вони залишалися такими життєрадісними і гостинними.»

Тут виступали й найменші артисти танцювального ансамблю «Урарту». Своїм номером вони вітали рідних мамусь.