Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
У приміщенні аграрної академії влаштували відкритий простір
25

У приміщенні аграрної академії влаштували відкритий простір

В аграрній академії з`явилось місце, де студенти можуть проводити вільний час. Його назвали Оpen Space. Поставили пуфи та столи. Там можна спілкуватись з друзями, готуватися до пар та користуватись безкоштовним інтернетом. Організував відкритий простір депутат міської ради Олександр Глазов. Він вдячний адміністрації та студентській раді аграрної академії.

Олександр Глазов, депутат міської ради
«Ідея на цьому не завершується. Це таке відкриття, початок цієї ідеї. Далі ми хочемо зробити тут інтерактиви регулярні. Наприклад, це будуть тренінги для молоді. Це будуть опитування, наприклад, що б вони хотіли тут бачити. Будемо запрошувати якихось відомих гостей.»
«Після навчального часу робити такі активності, виставки ще хочем тут проводити робіт студентських.»

Користуватись відкритим простором можна не тільки студентам та викладачам. Всі охочі можуть проводити тут свій вільний час. Окрім цього, Оpen Space має кав`ярню. У ній можна придбати гарячі напої та солодощі.


Юля Щербакова, студентка
 «Класно, що от студенти тепер можуть прийти спокійно з комфортом посидіти, відпочити, випити кави, чаю. Скачати той самий реферат чи якусь лекцію прочитати за допомогою інтернету. Поспілкуватися. Так що це дуже класна річ, я вважаю, у нашій академії.»

Студент Владислав Товстоп`ят ділиться, - часто зустрічається тут з друзями.

Владислав Товстоп`ят, студент
 «Я довольно часто сюди прихожу. Я думаю, що це отлична ідея. Саша Глазов маладєц.»
«Шось нове. Такого раньше ніде не було, впринципі да. У полтавських вузах я точно такого знаю, шо ніде нема.»

Анастасія Голос нещодавно стала головою студентської ради аграрної академії. Вона говорить, - готова розвивати відкритий простій разом з іншими студентами.

Анастасія Голос, голова студради
«Ми готові вже до співпраці разом з Оpen Space, відкритим простором. Ця ідея з`явилася ще за попередньої каденції членів студентської ради на чолі з Сашой Глазовим. Тому ми вже якто діємо разом заради студентства і думаєм щось цікаве.»

Оpen Space розташований на 1 поверсі 4-го корпусу аграрної академії. Організатор запрошує всіх охочих проводити там свої заходи.