Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
Виставка "Промка" відкрилась у Галереї Мистецтв
30

Виставка "Промка" відкрилась у Галереї Мистецтв

Фотографії повсякденного життя воїнів у Авдіївці показали полтавцям. Виставка «Promka» відкрилась у Галереї Мистецтв. Там представлені світлини з подій на промбазі Авдіївки. Фотограф - Олесь Кромпляс. Він був добровольцем АТО. Зараз - воєнний кореспондент. Знімав на чорно-білу плівку. Хотів показати реальне життя воїнів без зайвих кольорів та ефектів. Це допомагає глядачу концентрувати увагу на головному, - говорить сам автор.

Олесь Кромпляс, автор виставки
 «Там де люди позують, це буквально одна-дві фотографії. Я такі фотографії знімаю тоді, коли історія цих людей найбільше мене вразила. Все решта - фотографії, вони не є постановочними. Вони несуть ту суть, ту правду, про те, що там відбувається в Авдіївці і відбувалося.»

Юрій Семенюк доброволець 72-ї бригади. Родом з Київської області. Він прийшов на виставку разом з побратимами. Розповідає, - на світлинах побачив декілька знайомих облич.


Юрій Семенюк, доброволець 72-ї бригади
 «С 15 года доброволець. Потому что я пошел в 51 год, сейчас мне 54.»
 «Оно вроде замерло, понимаете? Тут даже птицы не летают, если чесно. Даже крысы ховаються, когда от начинаеться шото.»
 «Тут один от погибший мой 26-го апреля 17-го.»

Любов Казмерчук волонтерка команди небайдужих. Говорить, - відвідували цю виставку в інших містах. З радістю допомогла автору організувати показ фото у Полтаві.

Любов Казмерчук, волонтер ГО «Команда небайдужих»
«Нещодавно переїхала в Полтаву. До цього проживала у Луцьку. Мала нагоду долучитись до теж презентації цієї виставки. Тобто, ми уже раніше спілкувалися з Олесем.»

У Полтаві виставка «Promka» триватиме до 14-го квітня.