Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
Великодні вихідні на Полтавщині обійшлися без резонансних подій
30

Великодні вихідні на Полтавщині обійшлися без резонансних подій

Прийшов до храму посвятити паску, а додому повернувся без мобільного та особистих речей. Патрульні поліцейські розповідають - 8 квітня до повсякденних бійок, конфліктів і сімейних сварок додалися виклики через крадіжки в церквах.

Аліна Кондратенко, поліцейський роти №3 батальйону УПП в Полт. обл
" Було повідомлено про 43 випадки крадіжок. Більша їх частина припадала на церкви, монастирі, де було найбільше скупчення людей. Більшість з цих крадіжок - це крадіжки телефонів та цінних речей з карманів, сумок. "

В цілому великодні вихідні у Полтаві пройшли без резонансів - звітують копи. Втім, без п»яних водіїв за кермом не обійшлося.

Аліна Кондратенко, поліцейський роти №3 батальйону УПП в Полт. обл
" Патрульними було зупинено 14 нетверезих водіїв, на яких були складені відповідні адміністративні матеріали.  ДТП за участі не тверезих водіїв не було.
 Загалом за вихідні сталося 7 ДТП, одна людина в результаті яких травмована."

Про наслідки гулянь у лісових, польових та водних місцевостях Полтави і області доповідають рятувальники. Так, із 7 по 9 квітня виникло 42 пожежі сухої трави, в результаті яких загинуло 2 людей. Ще 2-є людей у Полтаві та Кременчуці втопилися у річці, одного чоловіка вдалося врятувати. Незвичайний випадок трапився 9 квітня у Кременчуці, коли надзвичайникам довелося знімати 4-річного хлопчика з підвіконня 5-го поверху.

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Полтавській області
" Врятували дитину, яка сиділа на підвіконні 5 поверху і плакала…вони були у магазині. "

Протягом святкових вихідних на сторожі здоров»я мешканців Полтави і області чергували лікарі швидкої. Кількість санітарних бригад було збільшено - зауважують в Центрі екстреної медичної допомоги - втім кількість викликів зросла не суттєво. Близько на 20% і то лише 8 квітня.

Лариса Мирошниченко, заступник головного лікаря Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
" Надзвичайних ситуацій там, де святкові заходи відбувалися взагалі не було, але як завжди траплялися травми внаслідок хуліганських проявів. Фіксували і ножове поранення, і падіння з висоти.
 але ми не фіксували масових отруєнь чи ще чогось пов»язаного із святкуванням."

Таким чином великодні вихідні на Полтавщині обійшлися без резонансних подій, за що правоохоронці висловлюють громадянам окрему вдячність!

Роман Гришин, заступник нач. відділу комунікацій ГУ НП в Полтавській області
" загалом свята відвідали близько 130 тисяч громадян …або на телефон 102. "