Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
У художньому салоні відкрилась виставка "Великдень".
32

У художньому салоні відкрилась виставка "Великдень".

Живопис, графіка, іконопис, витинанка, килимарство, розпис по шовку, кераміка… Це все представили у художньому салоні. Там відкрилась виставка «Великдень».
Голова «Національної спілки художників області Юрій Самойленко говорить, - віковий діапазон авторів широкий. Є роботи як студентів, так і пенсіонерів.

Юрій Самойленко, голова обласної організації «Національна спілка художників України»
 «Роботи різні. Є чисто присвячені до нашого великого свята Великодня. Є просто квіткові композиції. Є сюжетні, є іконопис. Така, можливо, не зовсім класична.»

Юрій Самойленко також взяв участь у виставці. Його робота так і називається -«Великдень». Займається малюванням більше 40 років і Віктор Шершень . Тут представив картину «Свято».

Віктор Шершень, художник
 «Намалював церкву, яка находиться в Горбанівці. Село Горбанівка. Вона мені дуже сподобалась.»

Архієпископ Федір говорить, - щороку відвідує Великодню виставку у художньому салоні. Бажає всім полтавцям бути добрішими один до одного.

Федір, керівник полтавської єпархії УПЦ КП

 «Весняної радості, поваги один до одного, відкритості. Треба, щоб ми були добрішими. Це залежить від нас. Які б негаразди навколо не були б, там економічні, політичні, ми всі відповідаємо перед Богом за наші власні вчинки.»

У виставці «Великдень» взяли участь близько 40 авторів. А робіт тут дещо більше - 70.