Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
Засідання постійної комісії ОР з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку
32

Засідання постійної комісії ОР з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку

Майже вдвічі планують підняти заробітну плату будівельникам Полтавщини. Про це говорили на засіданні профільної комісії обласної ради. Підвищення платні необхідне, аби утримати фахівців на робочих місцях - зазначив директор департаменту будівництва та містобудування облдержадміністрації Тимофій Голбан.
Тимофій Голбан директор департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства ОДА
"Була 4 500 середня розрахункова, а стане 7 800.  Бюджетна заробітна плата не дозволяє втримати високоякісних спеціалістів, які просто від’їжджають за кордон. І ми виходимо з такою пропозицією і маємо надію хоч якось їх втримати. "

Обговорили на засіданні й створення нового комунального підприємства «Полтавська обласна агенція з енергоефективності». Вона займатиметься пошуком різноманітних грантових програм у цій сфері. Пропонуватиме вигідні проекти місцевим громадам та допомагатиме в їх реалізації.
 Дмитро Сирих ініціатор створення КП
" В Україні діє багато програм, які спрямовані на зменшення споживання енергоресурсів в бюджетній сфері. Саме під дію цих програм ми налаштуємо роботу агенції. "

Чи збільшувати заробітну плату будівельникам та чи створять нове комунальне підприємство вирішуватимуть депутати обласної ради на найближчій сесії, яка відбудеться 12 квітня.