Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
У Полтаві з’явиться новий притулок зі стерилізаційним центром для тварин.
47

У Полтаві з’явиться новий притулок зі стерилізаційним центром для тварин.

Це буде тут і адміністративний блок і господарське приміщення і стерилізація і підготовка і т.д. 01:21с.

Ось це проект нового притулку зі стерилізаційним центром для тварин, який з’явиться у Полтаві. За словами директора наглядової ради центру захисту живої природи «Юний Європеєць» Майї Матвеєвої -після прийняття Верховною радою довгоочікуваного закону, який забороняє вбивство безпритульних тварин, кількість чотирилапих на вулицях міста збільшилась. Тому стерилізаційний центр та пункт перетримки допоможе вирішити цю проблему.

 Майя Матвеєва директор наглядової ради ЦЗЖП «Юний Європеєць»
" Мечта всех зоозащитников сбылась, потому что именно на этом месте на улице Завадская 1 д. будет стоять наш будущий стерилизационный центр. "

Зараз стерилізація та вакцинація безпритульних - додає Майя Матвеєва - проходить за рахунок коштів міського бюджету в спеціалізованій ветеринарній клініці.

 Майя Матвеєва директор наглядової ради ЦЗЖП «Юний Європеєць»
"В этом году выделено 250 тысяч для стерилизации вакцинации и лечения бездомных животных. А вот на протяжении 3-х лет 1290 были стерилизованы за счёт городского бюджета и представите сколько животных не появилось на улицах города, благодаря этой стерилизации. "

Кошти на нове помешкання для безпритульних пухнастиків також виділи з міського бюджету. Як зазначив депутат міської ради Андрій Матковський - притулок надасть гарні умови для тварин, цим самим зменшить їх кількість на вулицях міста.

Андрій Матковський депутат міської ради
" Ці тваринки залежать від нас. І тому ми підтримуємо ініціативи наших громадських організацій, який на щастя дуже багато в Полтаві. І виділяємо кошти на те щоб все ж таки крок за кроком зробити, щоб в нас не було безпритульних тварин. "

Новий притулок та стерилізаційний центр розрахований на 250 чотирилапих.