Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
Депутати обласної ради зібралися на чергове сесійне засідання у Лохвиці
25

Депутати обласної ради зібралися на чергове сесійне засідання у Лохвиці

Лохвиця приймає! Цього разу виїздне засідання 19-ї сесії обласної ради проходило на батьківщині знаменитого художника Михайла Дмитренка. (в приміщенні Лохвиській райраді.) На розгляд депутатів постало близько ста питань. Більшість з них обранці підтримали. Зокрема, обрали директора аеропорту Полтава, ним став Володимир Окара.

Затвердили депутати й перелік природоохоронних заходів, котрі фінансуватимуться у 2018-у році з фонду навколишнього природного середовища.
 Ігор Піддубний директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА
" Перш за все це зоходи  П о субрегіональній старатегії по поводженню з твердими побутовими відходами 22 мільйони направлено на закупівлю спеціальної техніки і контейнерів. Крім цього ми повертаємо ті кошти які не були на цю саму програму не були використані в минулому році. Крім цього ми продовжуємо комплексну очистку річок. "

Погодили обранці й доповнення до Комплексної програми соціального захисту населення області. А це: щомісячна підтримка в розмірі 1700 гривень дітям померлих учасників АТО, пільги для постраждалих учасників революції гідності. Також в рамках програми на Полтавщині запрацює єдине в Україні відділення денного стаціонарного догляду для літніх людей та інвалідів.

Людмила Корнієнко директор Департаменту соціального захисту населення ОДА
" В минулому році було проведені ремонтні роботи, зараз проведена закупівля необхідного обладнання. На сесії затверджено положення і вже ми з липня місяця можемо працювати. "

Окрім цього на сесії заслухали звіти губернатора Валерія Головка та голови обласної ради Олександра Біленького. Керівники об'єднались і в сучасний спосіб, в форматі відео, розповіли про свою діяльність в 2017-у році.


Наступна сесія пройде також на виїзді, дата і місце буде вказана на офіційному сайті обласної ради.