Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
У першій міській лікарні роботи по створенню відділення гострого інсульту на фінішній прямій.
39

У першій міській лікарні роботи по створенню відділення гострого інсульту на фінішній прямій.

В цьому році в 1-й міській клінічній лікарні має запрацювати єдине на Полтавщині відділення гострого інсульту (гострої цереброваскулярної патології). Наразі тут ведуться ремонтні роботи. За словами головного лікаря мед закладу Галини Селькіної - у новому відділенні вже встановлені пластикові вікна та дверні блоки, а також проведено ремонт палат та коридорів. Наступним етапом роботи - додає головний лікар - стане придбання сучасного обладнання.

 Галина Селькіна головний лікар 1-ї МКЛ
" Ремонтні роботи майже завершились, залишись деякі оздоблювальні речі, які я думаю дуже швидко будуть завершені. Зараз розпочата процедура, щодо закупівлі обладнання медичного на оснащення цього відділення."


З робочим візитом до нового відділення завітав депутат міської ради Андрій Матковський. Він перевірив хід виконання робіт та зазначив - медична галузь є однією з пріоритетних тому в цьому році у місті на неї виділено на 24 мільйони гривень більше.

 Андрій Матковський депутат міської ради
" Ми продовжуємо ремонти всіх наших лікарень. Хочемо створити сучасні умови для полтавців. 1 млн. 700 тис. гривень на цей рік було виділено депутатами от для цього відділення, для цієї лікарні. Але ще 22 мільйони виділено і зараз розпочинають торги буде купуватися сучасне обладнання. Обладнання, якого в Полтаві, я думаю що і в Полтавській області мабуть немає. "


Закінчити ремонтні роботи планують в кінці червня цього року.