Програма «Життя міста»

У розділі: 9469 відео | АрхівRSS
Робоча група взялася за розробку концепції Прирічкового парку.
81

Робоча група взялася за розробку концепції Прирічкового парку.

Прирічковому парку у Полтаві все ж бути! Але якою стане ця зелена зона в майбутньому? На базі Інституту розвитку міста відбулося перше засідання робочої групи на чолі із секретарем міської ради Оксаною Деркач. Обговорювали розробку плану дій та підготовку технічного завдання на проведення конкурсу з розвитку території.

Оксана Деркач, секретар міської ради
" Це європейська практика і сподіваюся, що долучаться ті структури, які розуміють як необхідно облаштувати цю територію, як вона може розвиватися, як вона може працювати на розвиток туризму, як вона може сприяти економічному розвитку Полтави. "

До складу робочої групи увійшли начальники управлінь міського і райвиконкомів, громадські активісти, фахівці профільних галузей, а також ментор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіас Ельгер. На думку німецького експерта, концептуальне бачення Прирічкового парку неможливе без ретельного аналізу всієї території вздовж річки Ворскла у межах міста.

Матіас Ельгер, ментор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»
" Першим кроком треба проаналізувати територію. Не зосереджуватися лише на лівій частині, а взяти ширшу частину прирічкової території, не тільки поруч з парком, а і за його можливими межами. "

Цілком погоджуються з Матіасом Ельгером і екологи. Перед тим як розпочати розробку концепції майбутньої рекреаційної зони - наголошують - її варто ретельно дослідити.

Оксана Ільяш, експерт з екології
" У будь-якій природній зоні, яка переходить у статус рекреаційної є зонування цієї території і ті зони, де є рідкісні рослини, тварини, комахи, вони потребують захисту, недоторканості."

Таким чином члени робочої групи визначились. Спочатку проведуть аналіз, який складатиметься з двох частин: фізичної та екологічної, а після завершення досліджень робоча група зустрінеться знову і обговорить межі ділянки, для якої у подальшому буде розроблений детальний план території.