Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
Полтавські комунальники разом з депутатами міської ради борються з підприємцями, котрі порушують норми розміщення реклами
77

Полтавські комунальники разом з депутатами міської ради борються з підприємцями, котрі порушують норми розміщення реклами

Зняти всі рекламні вивіски котрі не відповідають стандартам. Таку мету поставили перед собою полтавські комунальники та депутати міської ради. Проте, під час демонтажу на одному з об’єктів розгорівся конфлікт між комунальниками та підприємцями. Останні не мають дозволів на розміщення реклами - зазначають фахівці - та й самі вивіски не відповідають нормам.

 Володимир Рак начальник інспекції благоустрою міста Полтава
" Немає паспортів на вивіски, вивіски не відповідають Держстандартам. Були попереджені неодноразово. Перший припис був у лютому, другий в березні, ніякої реакції немає, не йшли вони ні на які зближення до нас. Тому ми проводимо демонтаж. "


Проте, самі підприємці не погоджуються з таким рішенням комунальників. Тай взагалі - розповідають - ніяких повідомлень про порушення не отримували.

Роман Клименко працівник обміну валют
" По факту приехали службы и говорят снимайте это всё и ещё будут куда-то это забирать, то я считаю что это не правильно.  Ми перший раз чуэмо про цей дозвіл. "


Працівники обміну валют викликали поліцію. Стражі порядку швидко приїхали та розібралися у ситуації. Не знання закону не звільняє від відповідальності - зазначили правоохоронці, а вивіска розміщена на фасаді не є законною, тому й проводиться її демонтаж.

Тамара Сахно лейтенант патрульної поліції
"Враховуючий той факт, що дане приміщення знаходиться в оренді і власник даного приміщення дає можливість тільки користуватися саме приміщенням. А все що відноситься до фасаду повинно узгоджуватись відповідно з благоустроєм міста. "


Врешті решт завдяки патрульним конфлікт вдалося вирішити. Підприємці написали гарантійний лист про приведення в норму всіх вивісок на це їм дається місяць. За словами депутатів міської ради - завдяки інформаційній роботі до профільної комісії почало звертатись більше підприємців, як результат - поступово місто набуває нового вигляду.

 Вадим Ямщиков депутат міської ради
"За цими вивісками ми втрачаємо обличчя нашого міста. Обличчя нашого міста це вулиці, це будинки, які виділяють його від інших міст. Тому ми повинні зберегти зовнішній вигляд нашого міста. "


 Олександр Глазов депутат міської ради
"Приємно те що підприємці вже йдуть на більший контакт. Ті підприємці, які дізналися про з засобів масової інформації, телебачення та інших джерел приходять до відповідних органів дізнаються і змінюють свої вивіски. І вже результати видні. "

Після вулиці Європейської комунальники переїхали в центр, де відбувся демонтаж ще декількох вивісок.