Програма «Життя міста»

У розділі: 9469 відео | АрхівRSS
Працівники Полтавської митниці Державної фіскальної служби підбили підсумки роботи за перший квартал року
46

Працівники Полтавської митниці Державної фіскальної служби підбили підсумки роботи за перший квартал року

Із початку року показник доходів Державного бюджету України Полтавська митниця Державної фіскальної служби виконала на 128%. Тут підбили підсумки роботи за 3 місяці 2018-го.

Микола Калініченко, начальник Полтавської митниці ДФС
 «Ми на сьогоднішній день займаємо перше місце по виконанню бюджетних планових показників по наповненню державного бюджету.»
 «В першу чергу треба наповнювати державний бюджет, тому що це сама головна складова частинка, яку митниця усвідомлює собі у роботі і це головне завдання, яке перед нами ставе Державна фіскальна служба України.»

Фахівці повідомляють, - середньомісячні надходження до державного бюджету з початку 2018-го становлять більше, ніж 350 млн грн.

Валентина Заколодяжна, начальник управління адміністративних митних платежів
«За результатами митного оформлення до державного бюджету в першому кварталі 2018 року перераховано 1 млрд 51 млн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, митницею перераховано на 200 млн грн більше.»

Оформили понад 9 тисяч експортно-імпортних митних декларацій. Вантажі вивезли до 70 країн. А поставки надійшли з 52-х.

Валентина Заколодяжна, начальник управління адміністративних митних платежів
«Обсяг статистичного експорту, порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшився на 9%. Імпорту збільшився на 20%. Це пов’язано з тим, що регіон наш є аграрним. І як правило, початок року – це іде розмитнення таких вантажів як посівні одиниці насіння, кукурудзи, соняшнику.»
Що стосується угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, за 3 місяці митницею видано понад 700 сертифікатів з перевезення.