Програма «Життя міста»

У розділі: 9469 відео | АрхівRSS
34 тисячі жителів області уже підписали декларації з лікарями
40

34 тисячі жителів області уже підписали декларації з лікарями

Понад 34 тисячі мешканців області уже підписали декларації з лікарями. 27 тисяч з них - з сімейними, решта - з терапевтами. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров`я Полтавської ОДА. Медики говорять , - оформлення займає близько 30 хвилин. Зараз працюють над якістю підключення до системи «Електронне здоров'я».

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров`я Полтавської ОДА
«Аналіз повністю по кожній амбулаторії підключення до інтернету. Ви знаєте, що понад 80% у нас було. Зараз цей показник сягає більше. І ми по кожній амбулаторії вивчаємо в чому є проблема, де треба прискорити.»

Головний лікар Миргородського Центру первинної медичної допомоги Лілія Павленко звітує, - 4 тисячі жителів району підписали декларації з лікарями. Зараз розробляють веб-сторінку. За її словами, через місяць можна буде записатись на прийом у режимі онлайн.

Лілія Павленко, головний лікар КЗ «Миргородський Центр ПМСД»
 «Комп`ютеризовано всі заклади, всі амбулаторії. Голови сільських рад, за кошти сільських рад, поскільки бюджет фінансування у нас трошки скрутно, скажем так, у цьому році.»

Головний лікар Чутівського району Інна Сидоренко говорить, - труднощі виникають з мешканцями сел. У декого немає телефону, (на нього повинне прийти підтвердження). Тоді користуються гаджетами близьких. А людям, які не можуть ходити, оформити декларацію допомагають соціальні працівники.

Інна Сидоренко, головний лікар Чутівського районного Центру ПМСД
 «В сільській місцевості широкополосний інтернет є не в усих закладах.»
 «Є сільські жителі, які хочуть заключити зі своїм сімейним лікарем. Є жителі, які хочуть заключити з лікарями Чутівського Центру.»


Лікарі відповіли на найбільш розповсюджені питання пацієнтів. Ви можете вибирати лікаря у будь-якому медзакладі, незалежно від місця прописки чи проживання. А на час відпустки Вашого лікаря, обслуговуватиме інший.